Gwiazda DDTVN ma poważne powikłania po przebytej chorobie. Smutne informacje

Gwiazda DDTVN ma poważne powikłania po przebytej chorobie. Smutne informacje Źródło: Facebook/@MagdaMolekOfficial

DDTVN będzie musiało obejść się bez swojej prowadzącej? Fanów martwią informacje o stanie zdrowia najbardziej lubianej prezenterki. Co przytrafiło się gwieździe?

DDTVN to flagowy program poranny tej stacji, nadawany codziennie od 8:00 do 11:00. Najważniejszym jego elementem są rozmowy z zaproszonymi gośćmi, a dodatkowym urozmaiceniem są cykliczne bloki, kącik kulinarny czy reportaże. DDTVN ukazuje się już od 2005 roku, a wśród jego prowadzących znalazło się wiele znanych nazwisk, np. Dorota Wellman, Kinga Rusin czy Marcin Prokop. Jedną z prezenterek jest także Magda Mołek.

Magda Mołek, znana dziennikarka telewizyjna, prowadziła DDTVN w duecie z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i ostatnio z Marcinem Mellerem. Nie wiadomo, jak szybko wróci przed kamerę. Ostatnio bowiem zachorowała. A wszystko zaczęło się niewinnie...

DDTVN poradzi sobie bez gwiazdy?

Mołek powróciła od roli prezenterki po drugim porodzie. Świetnie radzi sobie z łączeniem macierzyństwa i kariery. Prócz roli w DDTVN prowadzi też swój własny program - cykl wywiadów "W roli głównej" na antenie TVN Style. Bierze również udział w eventach i konferencjach. Mimo swojego napiętego grafiku nie zawodzi swoich fanów i regularnie pojawia się na antenie TVN-u w kultowym już programie śniadaniowym.

W ostatni weekend Magda pojawiła się w programie w towarzystwie Marcina Mellera, z którym teraz współprowadzi program. Widzowie od razu zwrócili uwagę, że prezenterka wygląda na chorą. Faktycznie, dziennikarka była wówczas mocno przeziębiona. Jednak ambicja zawodowa i poczucie obowiązku sprawiły, że Mołek postanowiła przybyć do studia i wziąć udział w nagraniu kolejnego odcinka DDTVN. Mimo choroby widzowie mogli ją obejrzeć w sobotnim i niedzielnym wydaniu programu. Tym razem jednak poświęcenie przyniosło poważne konsekwencje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Prezenterka poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, że choroba bynajmniej nie minęła. Przeziębienie rozwinęło się w poważniejszą chorobę.

- I tak się to kończy. Gdy pracujesz poważnie przeziębiona, kończysz z zapaleniem ucha. Potrzebne wsparcie natury – napisała Magda Mołek na instagramowym stories.

Dodała zdjęcia kilku opakowań leków, które mają jej pomóc w walce z chorobą. Dziennikarka uzupełniła ten ponury przekaz pewnym miłym akcentem. Jak się okazuje, w powrocie do zdrowia pomaga jej także widok kwiatów.

- Peonie, kocham w ramach terapii, patrzę na nie non stop – napisała na tle fotografii bukietu. Oby pomogły jej szybko wrócić do zdrowia. Fani DDTVN czekają!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Gdyby nie dzieci już by jej z nami nie było
  2. Wielkie zmiany w Biedronkach. Sieć zamieni się w sklepy nowej generacji, po wejściu opadną wam szczęki
  3. IMGW wydało właśnie alerty najwyższego stopnia dla kilku województw. TVN ostrzega Polaków
  4. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News