Gwiazdor DDTVN publicznie upokorzył własną żonę. Fani są zażenowani

Gwiazdor DDTVN publicznie upokorzył własną żonę. Fani są zażenowani

DDTVN ma poważny problem. Jedna z gwiazd śniadaniowej telewizji zszokowała opinię publiczną swoimi kontrowersyjnymi słowami dotyczącymi małżeństwa. Czy prowadzący przeprosi publicznie za swoje zachowanie?

DDTVN to niewątpliwie jeden z chętniej oglądanych programów w telewizji śniadaniowej. Codziennie przed ekranami telewizorów gromadzi tysiące Polaków, którzy z chęcią zaczynają dzień z audycją telewizji TVN. Stacja może mieć jednak problem - jedna z jej czołowych postaci wypowiedziała się w bardzo seksistowskim tonie o swojej żonie. Czy fani to wybaczą?

DDTVN zrezygnuje z prezentera?

Dzień Dobry TVN istnieje na antenie telewizji TVN nieprzerwanie od 2005 roku. Nadawany przez 13 lat program wypromował masę znanych postaci polskiego show-biznesu. Jedna z gwiazd, którą TVN wypromował, może jednak wpłynąć na wizerunek audycji i stacji, która lansowała go przez tyle lat. Wszystko przez jedną, bardzo niefortunną wypowiedź. Andrzej Sołtysik jest niewątpliwie kojarzony i wiązany z DDTVN. Dziennikarz i prezenter, który prowadzącym audycji jest, z przerwami, od 2007 roku, zszokował ostatnio fanów. W wywiadzie z serwisem Newseria LifeStyle, który dotyczył "największych atrybutów męskości” wypowiedział się dosyć niefortunnie o własnej małżonce! - Dobrze ubrana żona to jest element bardzo ważny, mówię serio, a poza tym, jeśli chodzi o mnie, to najbardziej męskim gadżetem dla mnie jednak pozostaje samochód - powiedział dziennikarz. Na tym jednak nie poprzestał. - Zegarek na odpowiednią porę, odpowiednią okazję i na odpowiedni nastrój, bo to wszystko, mimo że to są bardzo cechy zewnętrze, to jednak pomagają w pozytywnym nastawieniu się do trudnego dnia - podsumował.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Andrzej Sołtysik przestanie być lubiany?

Do czasu swojej trącającej seksizmem wypowiedzią, dziennikarz cieszył się dużym uznaniem telewidzów. W latach 2007-2012 prowadził nawet główne, weekendowe wydanie DDTVN, które zgarnia największą widownię i cieszy się największym zainteresowaniem telewidzów. Obecna żona aktora, Paulina Czop, nie skomentowała wypowiedzi swojego męża. Czy Sołtysik przeprosi za kontrowersyjne słowa? Trudno teraz stwierdzić. Dziennikarz niewątpliwie wzbudził emocje, a komentarzy posądzających go o seksizm i uprzedmiotawianie kobiet nie brakuje w sieci. Portale plotkarskie, zauważyły także, że istnieją obrońcy dziennikarza, którzy mówią o jego "nieszczęśliwym przejęzyczeniu". Samo TVN, której pracownikiem Sołtysik jest od lat 90., także nie odniosło się, do zarzutów formułowanych przez internautów i fanów programu. Czy sprawca zamieszania pożegna się z kanapą prowadzącego? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński gardzi Rydzykiem? Polityk PiS ujawnia kulisy
  2. Wstrząsająca napaść na Michała Szpaka! Zaatakowali go chuligani 
  3. Po porodzie lekarze robią to bez wiedzy pacjentki. „Szew mężowski” ma bolesne skutki
Następny artykuł