Największa gwiazda DDTVN ma nową pracę! Nie uwierzycie

Największa gwiazda DDTVN ma nową pracę! Nie uwierzycie

Jest niekwestionowaną, największą gwiazdą DDTVN, a już niedługo będziemy mogli oglądać ją w zupełnie nowej odsłonie. Ma nową pracę, nie uwierzycie, czym się teraz zajmie.

Dorota Wellman jest największą gwiazdą DDTVN. Dziennikarka jest znana ze swojego ciętego języka i mocnej osobowości, dlatego świetnie sprawdza się w telewizji śniadaniowej, gdzie niejednokrotnie musi prowadzić rozmowy z różnymi ludźmi na różne tematy. Przed Dorotą Wellman kolejne, zawodowe wyzwanie. Prezenterka dostała do poprowadzenia nowy format w jednym z kanałów Grupy TVN. Jesteśmy przekonani, że z jej fachem fantastycznie sobie poradzi.

Gwiazda DDTVN w nowym formacie

Gwiazda DDTVN zajmie się programem o tematyce filmowej na kanale TVN Fabuła. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Jej fani wiedzą, że uwielbia czytać książki, ale o tym, że zna się również na filmach, wie stosunkowo niewiele osób. Nowy program Wellman będzie nosił tytuł: "A momenty były?". To o tyle kontrowersyjne, że gwiazda DDTVN mówić w nim będzie o scenach miłosnych w polskiej i światowej kinematografii. Zobaczyć ją w tej roli będziemy mogli już w te wakacje. Wellman skupi się w nim na tym, czy seks jest w kinie tematem tabu i czy współczesna kinematografia odkrywa więcej niż ta dawna. W programie zobaczymy również wielu uznanych specjalistów i terapeutów, którzy przedyskutują z prowadzącą to, dlaczego właściwie niektórzy widzowie podczas oglądania scen erotycznych czuja się zawstydzeni, a inni tylko na to czekają. Na pewno będzie ciekawie! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  2. Kaczyński wycofuje się razem ze starą gwardią! Słowa Wassermann potwierdzają wszystko
  3. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
  4. To koniec Jaworowicz w TVP? Ciężkie zarzuty, nie ma jak się obronić
  5. Kaczyński wycofuje się razem ze starą gwardią! Słowa Wassermann potwierdzają wszystko
Źródło: gala.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News