Czy prezenterki nikt nie poinformował o niebezpieczeństwie? A może to upał i brak rozsądku skłoniły ją do tego bardzo ryzykownego posunięcia? Ciężko powiedzieć, a sama zainteresowana nie udziela odpowiedzi. Pewne jest, że gwiazda DDTVN naraziła się na poważny uszczerbek na zdrowiu, a nawet śmierć!

Upały dają nam się w tym roku we znaki. Na całym świecie odczuwalne temperatury są wyższe niż kiedykolwiek wcześniej. Pogoda zbiera śmiertelne żniwo we wszystkich zakątkach globu, jednak jest jedna grupa osób, którym gorąc nie przeszkadza. Są to urlopowicze – dla nich temperatura jest idealna na wieczorne spacery i codzienne wypady nad wodę.

Jednak nawet wtedy, gdy akurat cieszymy się wakacjami i słońce nam nie groźne, potrzebna jest szczególna uwaga. Bo bardzo często chłodna woda, w której tak cudownie byłoby się popluskać, niesie za sobą śmiertelne zagrożenie. Ten fakt zlekceważyła prezenterka DDTVN, Anna Kalczyńska, która wskakując do wody naraziła się na utratę zdrowia i życia.

Prezenterka DDTVN nie przemyślała sprawy. Naraziła siebie i dzieci?!

Anna Kalczyńska wakacje postanowiła spędzić nad polskim morzem. Bałtyk w tym roku jednak nie jest w najlepszej formie – od pierwszych tygodni lipca wiele kąpielisk jest zamkniętych ze względu na występowanie sinic.

Organizmy te wytwarzają groźne toksyny sinicowe, z którymi kontakt może prowadzić do poważnych szkód zdrowotnych. Większość urlopowiczów, którzy wybrali Bałtyk na cel swojej podróży, postawiło na opalanie się na plaży oraz zwiedzanie. Wszyscy są bowiem świadomi z zagrożeń, jakie niesie występowanie sinic.

Prezenterka DDTVN najwyraźniej zlekceważyła ostrzeżenie. Woda, w której się kąpie, jest wyraźnie mętna i zielona, chociaż chyba jej to nie przeszkadza. Na wakacje wybrała się ze swoją rodziną, a na jednym ze zdjęć zrobionych przez paparazzi widać, że córka Kalczyńskiej stoi w wodzie po kostki. To wystarczy, żeby niepokojące objawy pojawiły się także u dziecka.

Sinice powodują pokrzywkę, rumień i świąd skóry, ale to tylko najlżejsze objawy. Osoby bardziej wrażliwe mogą skarżyć się na duszności, dreszcze i gorączkę, a nawet wymioty i biegunkę. Przez odwodnienie i wysoką temperaturę ciała można bardzo szybko trafić do szpitala. Znane są także przypadki osób, dla których kontakt z sinicami okazał się śmiertelny.

Posiadając takie informacje można stwierdzić, że Anna Kalczyńska zachowała się niezwykle nieodpowiedzialnie. Mamy jednak nadzieję, że ani jej, ani jej bliskich nie dotkną zdrowotne konsekwencje tej wakacyjnej swawoli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piękna aktorka TVP pokazała się całkiem łysa! Widzowie w szoku
  2. Rodowicz dopiero dziś się do tego przyznała. Przerażający, rodzinny koszmar
  3. Magda Gessler w kultowym SERIALU NETFLIXA! To nie żart
  4. Chciał popełnić samobójstwo. Nie do wiary, co zrobił wtedy jego pies
Anna Kalczyńska
fot. Instagram / Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska
fot. Instagram / Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska
fot. Instagram / Anna Kalczyńska z dziećmi
Anna Kalczyńska
fot. Instagram / Anna Kalczyńska

Czy potępiasz zachowanie Anny Kalczyńskiej?

Loading ... Loading ...

Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]


Jak poprawnie usunąć kleszcza? 8 rzeczy, które musisz wiedzieć o tych pasożytach

...

Zobacz również