Atakowana gwiazda DDTVN. "Matce tak nie przystoi!"

Atakowana gwiazda DDTVN. "Matce tak nie przystoi!"

Gwałtowny rozwój mediów społecznościowych wydobył na światło dzienne zupełnie nową formę zarobku w postaci wpisów sponsorowanych. Jak daleko gwiazdy są w stanie się posunąć by podtrzymać sławę? Gwiazda DDTVN szokuje!

Anna Wendzikowska zaczynała swoją karierę jako aktorka. Późniejsze ambicje gwiazdy kierowały ją na drogę dziennikarstwa filmowego, niestety, na ambicjach się skończyło. Celebrytka popełniła wiele błędów w czasie swojej krótkiej kariery eksperki filmowej. Nie zraziło jej to jednak by kontynuować dalsze kreowanie swojego wizerunku w mediach. Obecnie głównym źródłem dochodu gwiazdy jest znany portal społecznościowy Instagram. Sponsorowane wpisy byłej aktorki pracują na utrzymanie życia kobiety na wysokim poziomie. Nagość w publikowanych przez celebrytkę zdjęciach nie jest nowością. Wendzikowska zdążyła już zasłynąć dekoltem odsłaniającym biust czy też zdjęciem w wannie. Dziś jej piękne i wyeksponowane ciało możemy podziwiać w łóżku na tle nowoczesnej wysokiej zabudowy miasta. Całość wygląda naprawdę luksusowo i drogo. Niestety, wzbudziło to falę hejtu.

Zapomnianej gwieździe DDTVN nie brak wstydu?

Ponieważ sponsorowane wpisy na Instagramie to świetny zarobek, o czym przekonały się żyjące za darmo blogerki, młode kobiety przesuwają granice przyzwoitości aby uzyskać jak największą liczbę kliknięć czy wyświetleń profilu. Pieniądze oraz życie na wysokim poziomie są marzeniem większości ludzi, nic dziwnego zatem, że te decydują się pokazać jak najwięcej, za jak najwyższą cenę. Od lat oczywistym jest, że najlepiej sprzedaje się nagość. Nie wszystkim jednak przystoi taka promocja. Anna Wendzikowska jest już matką 3,5 letniej Kornelii oraz przyszłą mamą dziecka swojego partnera Jana Bazyla. Fani jasno sugerują jej w komentarzach, że matce takie rzeczy nie przystoją. W końcu za parę lat oglądanie mamy w negliżu może nie być dla nich komfortowe. W dobie internetu wiele nie zostaje zapomniane, a raz wrzucone zdjęcie może zostać w sieci już na zawsze.

ZOBACZ TAKŻE: To przekroczyło jej siły. Gwiazda TVP odchodzi, fani w rozpaczy

ZOBACZ TAKŻE: Widzów DDTVN zamurowało. Media poinformowały o śmierci jego ojca

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy, które zostały skrzywdzone przez grafików [ZDJĘCIA]

Żródło:https://www.instagram.com/p/BlsVR0eHPU6/?utm_source=ig_embed Gwiazdy w bikini Instagram.com/@aniawendzikowska Gwiazdy w bikini Instagram.com/@aniawendzikowska  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News