Zapisała się w historii jako gwiazda Big Brothera. Teraz mieszka w luksusach

Zapisała się w historii jako gwiazda Big Brothera. Teraz mieszka w luksusach

"Big Brother" był programem, który łamał tematy tabu w polskiej telewizji. Jego wielki powrót w nowej ramówce TVN skłonił do przyjrzenia się losom uczestników najlepiej zapamiętanej, pierwszej odsłony programu. Jedna z gwiazd tamtej edycji pochwaliła się swoim luksusowym mieszkaniem.

"Big Brother" w momencie swojej premiery stał się prawdopodobnie pierwszym programem w polskiej telewizji, dzięki któremu zwykłe osoby mogły stać się gwiazdami. Czołowe postaci programu był zapraszane do licznych produkcji, a nawet udzielały się na planach filmowych. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości programu pochwaliła się tym, jak wygląda jej życie po kilkunastu latach od udziału w reality show. Podziw budzi m.in. jej luksusowe mieszkanie.

Gwiazda programu "Big Brother" po latach od udziału w programie

Małgorzata Maier znalazła się w trójce uczestników, którzy walczyli o główną nagrodę w pierwszej edycji "Big Brothera". Na ostatniej prostej mierzyła się z Manuelą Michalak i Januszem Dzięciołem, który w ostatecznym rozrachunku otrzymał najwięcej głosów od telewidzów i mógł się cieszyć z wygrania 500 tysięcy złotych. Chociaż nie udało jej się zgarnąć tak pokaźnej puli, to nigdy nie narzekała na decyzję o wzięciu udziału w reality show. "Big Brother" dał jej wielką rozpoznawalność oraz otworzył drzwi do kariery. Maier mogła dzięki temu poprowadzić dwa programy "Kto was tak urządził?" i "Dom pełen pomysłów". W tamtym czasie również poza telewizją zajmowała się wystrojem wnętrz, gdyż prowadziła własną firmę świadczącą tego typu usługi. Gwiazda nadal zajmuje się pracami kreatywnymi. Bardzo dobrze radzi sobie na polu projektowania ubrań, a jej ostatnia kolekcja ukazała się w 2017 roku. Zajmuje się tym profesjonalnie i nie ukrywa, że cały czas czerpie z tego wielką przyjemność. - Od 15 lat maluję na ubraniach, ale traktuję to jako hobby - powiedziała w jednym z wywiadów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Małgorzata Maier przyznaje też, że całkiem dobrze jej się wiedzie. Świadczyć może o tym m.in. jej mieszkanie, które przez niektóre media zostało określone jako lepsze niż to, w którym musieli żyć uczestnicy "Big Brothera". Patrząc na zdjęcia lokum od razu widać, że zostało zaprojektowane przez kogoś, w kim tkwi artystyczna dusza. Pełno w nim gustownych dodatków i całkiem fikuśnych mebli. Małgorzata Meier wydaje się być zadowolona ze swojej pracy, gdyż sama udostępniła zdjęcia mieszkania w mediach społecznościowych. gwiazda big brother pochwaliła się mieszkaniem Facebook gwiazda big brother pochwaliła się mieszkaniem 2 Instagram ZOBACZ TAKŻE
  1. Nigdy nie widzieliśmy Janowskiego w takim stanie. Ujawnił kulisy rozmów z prezesem TVP 
  2. Intymne zdjęcia aktorki „Pierwszej Miłości” krążą po sieci! Rozpalają zmysły 
  3. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  4. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News