Miała wszystko, o czym mogła marzyć kobieta. Elżbieta Dmoch jest w kiepskim stanie

Miała wszystko, o czym mogła marzyć kobieta. Elżbieta Dmoch jest w kiepskim stanie

2 plus 1 - zespół, na czele którego stanęła Elżbieta Dmoch, podbijał listy przebojów w latach 70-tych. Trudno uwierzyć, jak potoczył się los artystów, którzy tworzyli ten folkowy band. Wokalistka, której głos z hitu "Chodź pomaluj mój świat" zna każdy Polak, znalazła się w trudnym momencie życia.

2 plus 1 założyli Elżbieta Dmoch i Janusz Kruk w latach 70-tych XX wieku. Ona - piękna i uzdolniona, on - zakochany i oddany. Stworzyli parę nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. "Windą do nieba" to hymn każdej przyszłej panny młodej od czterdziestu lat. Aż trudno uwierzyć, jak potoczyły się losy pięknej wokalistki, która ku zdziwieniu fanów dziś jest na skraju załamania.

Elżbieta Dmoch jest nie do poznania. Co się dzieje z artystami 2 plus 1?

Po rozstaniu z Januszem Krukiem przeżyła załamanie nerwowe. Po kilku latach od rozwodu wycofała się całkowicie z show biznesu, a cały światek medialny sugerował, że jej stan z każdą chwilą się pogarsza. Ostatnio była widziana w osiedlowych sklepie. Fotoreporterzy "przyłapali" wokalistkę podczas robienia zakupów w osiedlowym sklepiku. Aż trudno uwierzyć, że niegdyś tytułowana "Miss Obiektywu" dziś wygląda na naprawdę nieszczęśliwą. Podkrążone oczy, zaniedbana cera, niechlujny strój świadczą o tym, że w życiu Dmoch wciąż musi być wiele smutku. Kariera Elżbiety Dmoch była niezwykła. Wraz z Krukiem stworzyli niespotykany wtedy zespół, łączący w sobie zarówno nurt folka jak i rocka. Fani masowo odwiedzali koncerty, na których pojawiał się zespół 2 plus 1, a ich sława nie minęła nawet dziś. Po rozwodzie z Krukiem przeszła załamanie nerwowe Ten zdecydował się odejść do innej kobiety. Po jego śmierci nie potrafiła sobie poradzić z jego stratą. Chociaż minęło już 25 lat, od dnia, w którym pożegnano współzałożyciela 2 plus 1, Dmoch cały czas zdaje się żyć przeszłością.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kultowy zespół PRL

Początki były trudne, ale się nie poddawali. Ona i Janusz Kruk wierzyli w powodzenie zespołu. Potwierdzali to także fani, którzy masowo przychodzili na ich koncerty. Kultowe piosenki, takie jak: "Chodź pomaluj mój świat" czy "Windą do nieba" szybko podbiły serca Polaków. Podczas czterech dekad zdobyli niemalże 40 nagród za działalność muzyczną, byli uznani za jedne z najbardziej wpływowych osobowości. Elżbieta Dmoch była wizytówką zespołu, a kobiety zwariowały na punkcie jej oryginalnego wyglądu. Wtedy obcinały charakterystyczne grzywki i nosiły amerykańskie kapelusze, na zwór swojej idolki. Pod koniec lat 90-tych zespół ponownie próbował wkroczyć na polską scenę muzyczną. Wystąpili nawet w programie "Szansa na sukces". Niestety, w zmienionym kształcie zespół nie miał większych szans na powodzenie. Od niemal dwudziestu lat Dmoch już nie koncertuje. 2 plus 1 https://www.facebook.com/pudelek/Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana gwiazda M jak Miłość walczy z chorobą i traumą z dzieciństwa. Smutne!
  2. Żona Wiśniewskiego robi karierę! Wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?!
  3. Zapomniana gwiazda Dzień Dobry TVN powróciła. Widzowie zaskoczeni
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu