Zgwałciła czternastolatkę i zmieniła jej życie w piekło. Powód jest makabryczny
Karol Zaborowski - 23 Grudnia 2018

Zgwałciła czternastolatkę i zmieniła jej życie w piekło. Powód jest makabryczny

Gwałt jest jedną z najpotworniejszych zbrodni znaną człowiekowi. Niestety ofiary, które przez to przeszły muszą się zmagać z traumą przez długie lata. Bywają również przypadki, gdy powtarzają zachowanie swoich oprawców.

Gwałt na dziecku jest rzeczą, która większości osób wprost nie mieści się w głowie. Co dopiero mówić o torturowaniu i sprowadzaniu piekła własnej córce. Lauren Kavanaugh jest 25-latką, która dokonała straszliwego czynu, a mianowicie przyznała się do stosunku z 14-latką. Kobieta swoją ofiarę poznała poprzez portal dla ofiar przemocy i bardzo możliwe, że dziewczynka nie jest jedyną osobą skrzywdzoną przez 25-latkę. Jednak historia Lauren jest o wiele bardziej skomplikowana i makabryczna.

Gwałt na 14-latce, historia Lauren Kavanaugh

Nie ma co ukrywać, że kobieta w swoim dzieciństwie przeszła przez prawdziwe piekło. W 2001 roku została uratowana ze swojego domu rodzinnego, gdzie przez wiele lat była torturowana i gwałcona przez własnych rodziców. Lauren była przez lata przetrzymywana przez swoich rodziców w szafie o wymiarach 120×240 centymetrów. Koszmar dziewczyny zaczął się, gdy miała zaledwie dwa lata. Udało się ją uratować dzięki interwencji sąsiadki, która przekazała policji, że w domu rodziców Lauren może dziać się coś złego. Dziewczynka w swoim dzieciństwie poznała tylko ból, cierpienie i szafę, która była dla niej całym światem. Po jej uwolnieniu rodzicom Lauren postawiono liczne zarzuty, ale oni do samego końca uważali się za niewinnych. Dziewczynka w chwili uwolnienia ważyła zaledwie 11 kilogramów, a miała wtedy 8 lat. Musiała być karmiona metodami przewidzianymi dla ofiar Holokaustu, ponieważ jej organizm był niewiarygodnie wyniszczony.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Historia zatoczyła makabryczne koło

Lauren znalazła się pod opieką specjalistów, w tym psychologa i psychiatry, którzy czuwali nad jej terapią. Niestety jej leczenie nie przebiegło zgodnie z założeniami i dla dziewczyny jej przeżycia z młodości były nadal czymś normalnym. Lauren starała się, jak mogła, aby żyć tak jak inni, ale niestety się to nie udało. W wieku 25-lat dokonała podobnej zbrodni co jej rodzice, ponieważ jej umysł nie rozumiał, że to, co ją spotkało może być czymś złym.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skończyła się epoka. Właśnie zmarł Polak, który zmienił bieg historii
  2. Czy dramat znowu się powtórzy? Rok temu Boże Narodzenie Tyszkiewicz było bardzo smutne
  3. Strasznie smutne. Anna Lewandowska potwornie upokorzona w święta
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News