Obrzydliwy wpis warszawskiego klubu. Internauci ostro: "Dno i 4 metry mułu!"

Obrzydliwy wpis warszawskiego klubu. Internauci ostro: "Dno i 4 metry mułu!" Źródło: .

Gwałt należy do najbardziej przerażających przestępstw, jakich można się dopuścić. W związku z tym często mamy do czynienia z kampaniami, które mają na celu ostrzeganie ludzi przed działaniami przestępców seksualnych. Wszystko niweczą jednak słowa niektórych osób.

Gwałt niewątpliwie jest uważany za przestępstwo wyjątkowo brutalne. Takie, do którego dochodzi za sprawą wielkiego okrucieństwa. W ostatnich latach społeczeństwo zdało sobie sprawę z tego, że na świecie dochodzi do ogromnej liczby gwałtów, dlatego należało podjąć odpowiednie kroki, by z czasem udało się zmniejszyć ich liczbę. Wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale działania niektórych osób sprawiają, że powstają poważne wątpliwości.

Wielkie poruszenie wywołał wpis jednego z warszawskich klubów. Ludzie odpowiedzialni za jego media społecznościowe postanowili w obrzydliwy sposób zażartować ze sprawy, która nie powinna śmieszyć nikogo z nas. Narazili się w ten sposób na liczne słowa krytyki ze strony internautów. Pojawiły się nawet głosy osób nawołujących do zgłoszenia sprawy na policję.

Gwałt tematem żartu jednego z klubów

Mogłoby się wydawać, że gwałt nie jest tematem, który powinien nas śmieszyć. Co chwila mamy do czynienia z nowymi danymi w sprawie przestępstw na tle seksualnym, które wciąż nie mogą wywoływać optymizmu. W związku z tym uruchamiane są liczne kampanie, które mają doprowadzić do zmiany postępowania niektórych osób. Wiele osób twierdziło, że takie akcje są póki co skuteczne.

Wygląda na to, że są to tylko domysły. Nie wszyscy starają się nagłośnić ten jakże ważny dla społeczeństwa problem. Niektórzy próbują nawet żartować sobie z tego, co u innych wywołuje jedynie obrzydzenie. Nie da się ukryć, że temat gwałtu w społeczeństwie jest kontrowersyjny i jakiekolwiek próby obracania sytuacji w żart najczęściej nie spotykają się z pozytywnym odbiorem.

Przekonali się o tym właściciele klubu Wesele w Warszawie przy ulicy Żurawiej. Osoby odpowiedzialne za wpisy w mediach społecznościowych zdecydowały się na kontrowersyjny żart na temat gwałtu. Nie spodobał się on internautom, którzy dodawali negatywne komentarze.

Gwałt nie jest powodem do śmiechu

- Jak zrobić pasztet zajęczy? Idziesz na imprezę, wybierasz najbrzydszą schlaną laskę, zabierasz ją do siebie do domu i bzykasz, aż pasztet zajęczy - przeczytaliśmy w zdumiewającym wpisie klubu Wesele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie pozostawili suchej nitki na osobie, która zdecydowała się na żart z tak poważnego tematu. Nie zabrakło nawet nawoływania do całkowitego bojkotu lokalu.

- Śmieszy was to? Humor na poziomie późnej podstawówki... Dno i 4 metry mułu! Odradzam wszystkim lokal przy ulicy Żurawiej - pisze jedna z internautek, która poczuła się wyjątkowo oburzona za sprawą wpisu na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Kurdej-Szatan przed rolą życia ma wątpliwości. "Nie wiem, czy podołałabym temu"
  4. To musiało zaboleć Królikowskiego. Wieniawa twierdzi, że dopiero teraz jest z kimś na tym samym poziomie mentalnym
  5. Adamowicz odpowiedziała Pawłowicz. Boniek: "Nokaut"
  6. Markle urodzi w Wielkanoc? Elżbieta II byłaby wniebowzięta z jednego powodu

źródło: naTemat

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News