Gwałt na mieszkańce Krakowa wywołał oburzenie wśród mieszkańców Pewli Ślemieńskiej. Kobieta przebywała w pensjonacie niedaleko Żywca i padła ofiarą brutalnego gwałtu. Skrzywdzona przez kilka osób dochodzi powoli do siebie. Prokuratura aresztowała podejrzanych.

Gwałt został dokonany przez kilka osób. Zanim doszło do tragicznej w skutkach przemocy, ktoś dosypał mieszkańce Krakowa do drinka środek usypiający. Prawdopodobnie była to pigułka gwałtu. Później, dwóch mężczyzn oraz kobieta miało doprowadzić nieprzytomną do stosunku.

Co się wydarzyło w pensjonacie koło Żywca? Brutalny gwałt na mieszkance Krakowa

Niewyobrażalny ból, jaki czuła 27-latka po tragicznych wydarzeniach był niemal nie do opisania. Sprawą zajął się jednak „Dziennik Zachodni”, który sukcesywnie informował o jej przebiegu. Oprawcy kobiety, który brutalnie ją zgwałcili już są w areszcie, nie przyznają się do zarzucanych im czynów.

Chciała odpocząć. Na wakacje wyjechała w Beskid. Nie zdawała sobie sprawy, że te dni zdeterminują jej całe przyszłe życie. Kobiecie dosypano do drinka środki, które ją omamiły. Później zgwałcono ją zbiorowo. Gdy ta się ocknęła, sprawę zgłosiła na policję.

– Prowadziliśmy postępowanie dowodowe, które pozwoliło na sformułowanie w sierpniu tego roku zarzutów wobec trzech osób. Zarzuty usłyszało dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Na wniosek prokuratora, który prowadzi to postępowanie, Sąd Rejonowy w Żywcu zastosował środki zapobiegawcze w postaci aresztu tymczasowego wobec całej trójki. Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej, który rozpoznawał zażalenia ich obrońców nie uwzględnił przedstawionej przez nich argumentacji i utrzymał w mocy decyzję Sądu Rejonowego w Żywcu. Sprawa jest w toku. Trwają czynności procesowe – powiedziała prokurator rejonowa w Żywcu, Agnieszka Michulec.

Zatrzymane osoby nie przyznają się jednak do winy, w toku postępowania uznano, że nie pochodzą one z Żywca. Są nimi dwaj mężczyźni i jedna kobieta. Dalsze czynności będą prowadzone sukcesywnie, aby sprawdzić, co się wydarzyło tragicznego dnia w Pewli Ślemieńskiej.

Pigułka gwałtu

Przed tragedią, jaka może się wydarzyć po podaniu tego środka przestrzegają zarówno media, jak i policja. Mimo to, młodzi ludzie wciąż są narażeni na przyjęcie niebezpiecznej substancji, która sprawia, że natychmiast po zażyciu – osoba może stracić przytomność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogięło ich! Polscy duchowni osiągnęli szczyt szaleństwa

Wywołuje senność i kilkugodzinną amnezję. Osoba, która została struta substancją tuż po ocknięciu niczego nie pamięta. Najpopularniejszymi środkami używanymi w celu omamienia ofiary są: GHB, Flunitrazepam, Ketamina, Wodzian chloralu. Zdobycie środków jest możliwe poprzez kontakt z dilerem. Niektórzy przestępcy przygotowują środki w domowych warunkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Starsi ludzie nie mogą uwierzyć w to co właśnie zrobił Polsat. Stacja wykorzysta seniorów
  2. 20 tys. pszczół i kobieta w ciąży – ryzykowny pomysł na sesję ciążową
  3. To jeszcze Polska? Kobieta kupiła tabletki dzień po. Dostała wezwanie na policję

12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązać

Zobacz również