Koszmar w Tychach. Policjant oskarżony o gwałt na 6-latce

Koszmar w Tychach. Policjant oskarżony o gwałt na 6-latce Źródło: fot. pixabay.com/cocoparisienne

Gwałt jest jedną z najstraszniejszych zbrodni znanych człowiekowi. Właśnie takiego bestialstwa dopuścił się policjant wobec 6-letniej dziewczynki.

Gwałt na dziecku jest zbrodnią, którą nie sposób jest zrozumieć. Niestety do takich sytuacji dochodzi każdego dnia i raczej nic nie da się zrobić, aby wyeliminować tego typu bestialstwo całkowicie. Przestępcy często wykorzystują swoją pozycję, aby wzbudzić w dziecku złudne poczucie bezpieczeństwa, aby później to wykorzystać. Doskonale nadają się do tego zawody zaufania publicznego takie jak chociażby policjant.

Gwałt na 6-latce w Tychach

Sprawa ta dotyczy byłego już policjanta, który swoją zbrodnię przeprowadził, kiedy był jeszcze aktywny w swoim zawodzie. Jego ofiarą była koleżanka córki, która czasami wpadała do ich domu w odwiedziny. Właśnie wtedy mężczyzna miał wykorzystywać 6-latkę.

Sprawą zajęła się prokuratura w Tychach, która już przekazała wszystko w ręce sądu włącznie z aktem oskarżenia skierowanym przeciwko mężczyźnie. Według ustaleń prokuratury, funkcjonariusz pod groźbą śmierci zmuszał dziewczynkę do milczenia.

 - Byłemu policjantowi przedstawiono cztery zarzuty. Pierwszy zarzut dotyczy zgwałcenia małoletniej przy użyciu podstępu. Drugi dotyczy dopuszczenia się wobec małoletniej innej czynności seksualnej oraz doprowadzenia jej do takiej czynności. Następny zarzut dotyczy prezentowania jej treści pornograficznych. Ostatni z zarzutów dotyczy kierowania wobec małoletniej gróźb karalnych pozbawienia życia oraz wolności w celu wywarcia wpływu, aby nie informowała nikogo o tych zdarzeniach - mówiła Monika Stalmach-Ćwikowska z Prokuratury Rejonowej w Tychach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, o wszystkim dowiedziała się matka ofiary, która przerażona groźbami padającymi z ust mężczyzny, zdecydowała się nie informować organów ścigania. Nie wiadomo, ile trwał koszmar dziewczynki, a sama prokuratura nie udziela zbyt dużo informacji. Mimo wszystko wśród ludzi wybuchła prawdziwa fala nienawiści względem byłego policjanta, który dopuścił się tak obrzydliwej zbrodni.

W Internecie bez problemu można znaleźć setki komentarzy zamieszczonych przez internautów, z czego wiele z nich przybiera naprawdę drastyczną formę. Niejedna osoba w ten sposób przedstawia swój pomysł na karę dla osób dopuszczających się czynów pedofilskich.

 - Pewnie dostanie wyrok na kilka lat i potem wyjdzie. Za, to co zrobił, powinna być kara śmierci, bo taki śmieć nie nadaje się do życia wśród ludzi - pisze mocno jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Medalista, trener, nauczyciel. Ikona polskiego sportu nie żyje
  4. Łzy same cisną się do oczu. Przyjaciółka upamiętniła Wodeckiego w piękny sposób
  5. Królikowski dostał burę od mamy za związek z Wieniawą? "Wiąże się z maturzystkami"
  6. Żyła rozbrajająco szczerze o odejściu z TzG. "Tęskniłam za normalnością"

 

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News