Pozwolił na to jej narzeczony. Przez 55 dni więzili ją i gwałcili, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Pozwolił na to jej narzeczony. Przez 55 dni więzili ją i gwałcili, tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Screen/ YouTube/ Прямой эфир

Gwałt i niewola w jednym z krajów arabskich - taki los zgotował 31-letniej modelce jej narzeczony. Przez blisko dwa miesiące kobieta była więziona, wykorzystywana i bita. Gdy wreszcie opowiedziała swoją historię, usłyszała, że ma oddać wielką kwotę pieniędzy.

Gwałt i brutalne bicie powtarzane wielokrotnie, dzień po dniu, przez prawie dwa miesiące. Takie piekło przeżyła 31-letnia kobieta, zawodowa modelka i tancerka. Pojechała z narzeczonym do Dubaju i tam zaczął się jej dramat, który trwał 55 dni.

Gwałt i regularne bicie - taki los zgotował jej narzeczony

Anastazja Orłowa z Rosji została okrutnie oszukana przez swojego narzeczonego, Edgara Marczenkowa. Znali się od roku, dobrze się dogadywali, kobieta nie miała powodów, by podejrzewać go o złe zamiary. Para wyjechała na wspólne wakacje do Dubaju, lecz szybko okazało się, że dla dziewczyny nie będzie to bajkowa podróż. Jak opowiada, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Edgar pokazał swoje prawdziwe, mroczne oblicze. Zrobił z niej niewolnicę seksualną - zmuszał ją do stosunków seksualnych z obcymi mężczyznami.

Gdy para dotarła do hotelu w Dubaju, Edgar zabrał Anastazji telefon i wyrzucił go z 16. piętra. Następnie zadbał, by nie mogła kontaktować się ze swoimi znajomymi. Ukrył też paszport dziewczyny, która tym samym straciła możliwość wyjazdu z kraju. Potem zaczął się jej trwający 55 dni koszmar.

Anastazja opowiedziała swoją historię, choć narzeczony miał grozić, że zabije ją i jej rodzinę. Ze słów modelki wyłania się obraz prawdziwego dramatu. Każdego dnia przez blisko dwa miesiące była wykorzystywana przez obcych mężczyzn, którzy wielokrotnie ją gwałcili i bili. Dziewczyna opowiada, że jeden z napastników złamał jej nos, inny mocno uderzył w skroń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcja narzeczonego - chce zwrotu pieniędzy

Kobieta tłumaczy, że nie mogła uciec - bała się, że w ZEA nikt nie uwierzy w jej historię, zostanie wzięta za prostytutkę i wyląduje w więzieniu. Szokującą relację Anastazji Orłowej potwierdza nagranie z Dubaju, które pokazały rosyjskie media. Według modelki Edgar nagrywał wszystkie jej spotkania. To właśnie jeden z tych filmów wyciekł.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Mężczyzna skomentował tę sprawę. Nie przyznaje się do winy. Uważa wręcz, że na potrzeby dziewczyny wydał pięć milionów rubli i oczekuje od niej zwrotu miliona. Stwierdził też, że film jest ustawiony, a jego była narzeczona ma skłonności sadomasochistyczne i wszystkie brutalne stosunki odbywały się za jej zgodą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Myślała, że to wyrzucona, zniszczona zabawka. Wtedy usłyszała dźwięk, który zmroził jej krew w żyłach

Źródło: Popularne

Następny artykuł