Legenda muzyki będzie pomagała molestowanym kobietom. Przeznaczy na to 2 miliony

Legenda muzyki będzie pomagała molestowanym kobietom. Przeznaczy na to 2 miliony Źródło: Fot. Pixabay.com

Gwałt, molestowanie, narkotyki i alkohol. Tak bardzo często wygląda rzeczywistość młodych kobiet, które trafiły na nieodpowiednie towarzystwo i zostały przez nie pokrzywdzone. Na szczęście są ośrodki, które pomagają poszkodowanym. Są też dobrzy ludzie, którzy dobrowolnie to finansują.

Gwałt to okrutny czyn, który zazwyczaj odbija się na delikatnej psychice kobiety, która go doświadcza. Ten straszny moment zazwyczaj towarzyszy im już do końca. Muszą nauczyć się z nim żyć. W pojedynkę to bardzo trudne. Na szczęście istnieją miejsca, które specjalizują się w pomocy zarówno psychologicznej, jak i dają ogólne wsparcie osobom, które dotychczas z okrutnymi wspomnieniami musiały radzić sobie za pomocą narkotyków czy alkoholu.

Niestety, ale często instytucje te są pomijane. Ważniejsze od nich wydają się niektórym domy dziecka czy domy starców, do których to chętniej wpłacane są pieniądze. Na szczęście od czasu do czasu trafia się ktoś, kto z dobrego serca wspomaga takie miejsca. Tym razem nie byle ochłapem - chodzi o 2 miliony złotych.

Gwałt, który na zawsze rujnuje zdrowie psychiczne

W ostatnim czasie głośno jest o Stevenie Tylerze (liderze Aerosmith, a także trzecim najlepszym wokaliście według magazynu "Hit Parader"), któremu to los pokrzywdzonych kobiet nie jest obojętny. Jak podaje Onet Tyler postanowił przeznaczyć sporą sumę (aż pół miliona dolarów, czyli około dwa miliony złotych) pieniędzy dla ośrodka, który zajmuje się pomocą osobom bitym, molestowanym i gwałconym. Trafiają tam w szczególności osoby, które w ten sposób potraktowane zostały przez własnych ojców. Miejsce ma nazwę "Janie's House". W jednym momencie może się znajdować się tam do czternastu kobiet w wieku od 24 do 30 roku życia. W domu otrzymają niezbędną opiekę psychologiczną i medyczną. Będą tam mogły przebywać tak długo, aż zdecydują, że są w stanie poradzić sobie z trudnościami, które przynosi życie. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ I FILMEM

Coraz więcej aktów przemocy na tle seksualnym

W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o strasznych aktach przemocy, które bardzo często dotyczą młodych kobiet. W 99% przypadków napastnikami są mężczyźni. Jednak nie tylko młode kobiety przeżywają jednak tak straszne tragedie. Na policję zgłaszają się również dojrzałe panie oraz mężczyźni. Zazwyczaj kosztuje je to bardzo dużo odwagi. Co ciekawe, w ponad 60% napaści seksualnej dokonują... mężowie na własnych żonach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Co się dzieje? Powiedziała prawdę!
  3. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Następny artykuł