Polka zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem we Włoszech. Policja znalazła ją zakrwawioną

Polka zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem we Włoszech. Policja znalazła ją zakrwawioną Źródło: Pixabay/ulleo

Ten gwałt wstrząsnął opinią publiczną. Ofiarą brutalnego gwałciciela okazała się Polka przebywająca we Włoszech. Została znaleziona przez policję w dramatycznym stanie.

Ten gwałt wstrząsnął opinią publiczną we Włoszech. Do brutalnej napaści na polską obywatelkę doszło we Włoszech. Ta dramatyczna sytuacja miała miejsce w Rzymie, w okolicach sanktuarium Divino Amore. Do mediów dotarły informacje, że ofiarą była Polka przebywająca we Włoszech

Kobieta, która padła ofiarą brutalnego gwałtu, to 53-letnia bezdomna Polka. Jej tożsamość nie została podana do publicznej wiadomości. Nie wiadomo też, jak znalazła się we Włoszech i dlaczego spotkała ją bezdomność. Policja nie zważała na te okoliczności i natychmiast zainterweniowała w tej sprawie.

Brutalny gwałt we Włoszech. Ofiarą padła bezdomna Polka, a napastnikiem był obywatel Rumunii

Policja bardzo szybko zainterweniowała w sprawie zgwałconej kobiety. Poszukiwania gwałciciela bardzo szybko się rozpoczęły i zakończyły się sukcesem. Jak się okazało, za gwałt odpowiedzialny jest 34-letni obywatel Rumunii.

Mężczyzna od razu został zatrzymany przez policję i wiadomo, że postawiono mu zarzut przemocy seksualnej. Można się spodziewać, że poniesie konsekwencje swojego czynu. Według informacji przekazywanych przez media, gwałt dokonany na bezdomnej Polce był wyjątkowo brutalny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policjanci znaleźli ją zakrwawioną i wystraszoną. Napaść na kobietę była wyjątkowo brutalna

Policjanci przebywający na służbie w okolicach sanktuarium Divino Amore w Rzymie zwrócili uwagę na wystraszoną kobietę. Nie dało się nie zauważyć, że jest zakrwawiona. Bezdomna Polka wymagała natychmiastowej interwencji medycznej.

Funkcjonariusze zareagowali natychmiast i przewieźli kobietę do pobliskiego szpitala. Zaraz potem rozpoczęło się poszukiwanie sprawcy napaści. Ten gwałt wstrząsnął opinią publiczną we Włoszech. Okoliczności zdarzenia były bardzo dramatyczne. Kobietę czeka teraz długa rekonwalescencja. 

To nie pierwszy przypadek, kiedy Polka pada ofiarą brutalnego gwałtu poza granicami kraju. W ostatnich latach głośno było chociażby o napaści na obywatelkę Polski w kurorcie Rimini. Wtedy również doszło do brutalnego ataku na tle seksualnym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News