Zielona Góra: Zaciągnął do altanki i zgwałcił. Niewyobrażalny koszmar 9-latki

Zielona Góra: Zaciągnął do altanki i zgwałcił. Niewyobrażalny koszmar 9-latki Źródło: Fot. Max Pixel

Gwałt, do którego doszło na początku 2018 roku w Zielonej Górze, wstrząsnął opinią publiczną. 29-letni pedofil okrutnie wykorzystał 9-letnią dziewczynkę, którą siłą zaciągnął do ogródkowej altany. Zwyrodnialec wreszcie usłyszał wyrok, jednak dla wielu internautów pozostaje on niezmiennie zbyt łaskawy. Tak brutalnego gwałtu nie widział świat. Pedofil zgotował 9-latce prawdziwy koszmar i zniszczył jej życie.

Gwałt jest jednym z najbardziej wstrząsających, brutalnych przestępstw, jakie można próbować sobie wyobrazić. Jeszcze bardziej oburza on komentatorów wtedy, kiedy jego ofiarą pada dziecko. Tak niestety stało się w lutym 2018 roku w Zielonej Górze, o czym pisały z oburzeniem wszystkie największe media.

Przerażający gwałt na 9-letniej dziewczynce w Zielonej Górze

29-letni mężczyzna napadł na dziewczynkę wracającą ze szkoły, brutalnie powstrzymując przed samoobroną oraz wiążąc jej oczy chustką. Pedofil zaciągnął dziecko siłą do altanki na pobliskich ogródkach działkowych i tam długo gwałcił. Kiedy uznał, że musi jak najszybciej pozbyć się ofiary, wyprowadził ją kawałek dalej, odsłonił oczy, po czym uciekł, aby nie zobaczyła jego twarzy.

Jako że dziecko szybko powiedziało rodzicom o krzywdzie, której doświadczyło, policja mogła od razu odnaleźć 29-letniego mężczyznę. Chociaż przyznał się do wszystkich popełnionych przez siebie czynów, tłumaczył je faktem, iż kilkanaście godzin przed gwałtem zażył amfetaminę. Ostatecznie okazał się osobą uzależnioną od narkotyków, jednak oficjalnie ustalono, że w czasie ataku na dziewczynkę był w pełni poczytalny i doskonale wiedział, co robi.

Gwałciciel z Zielonej Góry wreszcie trafi za kraty

Sąd pierwszej instancji skazał pedofila na 7 lat bezwzględnego pozbawienia wolności, jednak prokurator nie czuł się usatysfakcjonowany podobną decyzją, gdyż wnosił o karę więzienia na 10 lat. Tragiczna sprawa trafiła więc do drugiej instancji, gdzie mężczyzna usłyszał bardziej surowy wyrok. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sąd Apelacyjny w Poznaniu podwyższył karę do 9 lat pozbawienia wolności - powiedział w rozmowie z "Faktem" Zbigniew Fąfera, pełniący funkcję rzecznika zielonogórskiej prokuratury okręgowej, dodając, iż mężczyzna będzie musiał wypłacić ofierze odszkodowanie wysokości 40 tys. zł. Chociaż wyrok już się uprawomocnił, wielu komentujących sprawę internautów nie jest nim w pełni usatysfakcjonowanych. Jak twierdzą, za podobne przestępstwo pedofil powinien trafić do więzienia na zdecydowanie dłuższy czas. Ich zdaniem nawet sąd drugiej instancji potraktował go zbyt pobłażliwie, gdyż podobne przestępstwo zasługuje na zdecydowanie surowszą karę bezwzględnego pozbawienia wolności i wyższe odszkodowanie dla zgwałconej dziewczynki. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Syn Małgorzaty Pieczyńskiej PRZYWRACA wiarę w ludzi. Zasługuje na MEDAL!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Straszna choroba to nie jedyne zmartwienie Dowbor. Teraz drży także o córkę
  4. Zamknęli płaczące dziecko w pralce. Jeszcze nie usłyszeli wyroku
  5. Pielęgniarz zgwałcił upośledzoną pacjentkę. Kobieta zaszła w ciążę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News