Oburzające! Kierowca szkolnego autobusu nie pójdzie do więzienia za gwałt dziewczynki, bo "zrobił to tylko raz"

Oburzające! Kierowca szkolnego autobusu nie pójdzie do więzienia za gwałt dziewczynki, bo "zrobił to tylko raz" Źródło: Fot. Pixabay.com

Gwałt to jedno z najstraszniejszych przewinień, którego może dopuścić się człowiek. Pewien mężczyzna nie pójdzie jednak do więzienia, choć nadzwyczaj brutalnie zgwałcił 14-latkę, wcześniej zwabiając ją podstępem do swojego domu. Internauci są oburzeni.

Gwałt to zbrodnia, której dopuścił się pewien 26-letni kierowca dziecięcego autobusu. Wyrokiem sądu nie pójdzie do więzienia, bo zrobił to... tylko raz. Użytkownicy Internetu nie mogą uwierzyć w tę wstrząsającą wiadomość. 

Gwałt, którego dopuścił się 26-latek, nie jest wystarczającym przewinieniem dla sądu, aby zamknąć go w więzieniu

Jak donosi "RMF24" pewien kierowca autobusu z USA (Watertown w stanie Nowy York) okazał się prawdziwą bestią. 26-latek, któremu bezgranicznie ufały dzieci, pewnego dnia wpadł na iście szatański pomysł. Zamiast odwieźć je bezpiecznie do domu postanowił zaprosić je do swojego mieszkania. Tam upoił nieletnich alkoholem, a następnie posunął się do przerażającego czynu - brutalnie zgwałcił 14-letnią dziewczynkę. 

Sprawa trafiła do sądu. Dziewczynka zeznawała opowiadając straszne szczegóły, od których włos jeży się na głowie. Niestety nie wystarczyły one, aby sąd uznał, że mężczyznę należy zamknąć w więzieniu. Decyzją prokuratorów 26-letni kierowca autobusu został skazany na 10 lat więzienia, ale w zawieszeniu. Według nich to sprawiedliwy wyrok, ponieważ mężczyzna ma czystą kartotekę i to jego pierwsze poważne przewinienie. Sąd wziął także pod uwagę jego młody wiek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci oburzeni byli, gdy dowiedzieli się o całej sytuacji. Bardzo szybko nabrała ona rozgłosu i zaczęto o niej dyskutować na całym świecie. Ludzie nie mogą zrozumieć decyzji sądu. Zgodnie uważają, że zwyrodnialec powinien zostać zamknięty w więzieniu.

 - I to jest sprawiedliwość? Tylko na tyle stać niektóre sądy. Przez takie wyroki więcej "śmiałków" decyduje się na zbrodnię i gwałcą małe dzieci. W końcu skoro mają otrzymać tylko wyrok w zawieszeniu to czemu mieliby nie zaspokoić swoich chorych fantazji. Brawo... - czytamy komentarz oburzonego internauty.

- To jest jakiś żart. I taka bestia będzie na wolności... Tylko czekać, aż znowu zaatakuje jakieś bezbronne, niewinne dziecko. Tragedia - dodaje kolejna osoba. 

- To jest chore, co to za tłumaczenie, że to jego pierwsza zbrodnia? To teraz pozostaje czekać, aż kogoś zabije i też tłumaczeniem będzie, że raz zabił, bo wcześniej tylko zgwałcił? Porażka, zamknąć go na dożywocie! - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News