Gwałt na 17-latce
fot. af.mil
Karol Zaborowski - 13 Kwietnia 2019

Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki

Gwałt, którego ofiarą padła 17-latka wstrząsnął całym światem. Dziewczyna postanowiła podzielić się swoją historią. Najbardziej przeraża reakcja jej przyjaciółki.

Gwałt może nieodwracalnie zranić osobę niezależnie od wieku. Jednak spustoszenie, jakie powoduje w umyśle młodej osoby jest gigantyczne. Dodatkowo większość oprawców wychodzi z założenia, że taka osoba, nie będzie w stanie się przed nim obronić, a także jej wiarygodność jest mniejsza, bo przecież "to tylko dziecko, a one często zmyślają". Niestety ta historia wydarzyła się naprawdę.

Gwałt na 17-latce dokonany przez 10 osób

Jak to często bywa w takich sytuacjach, nic nie wskazywało na to, aby miało dojść do tragedii. 17-latka, która padła ofiarą tej zbrodni, postanowiła podzielić się swoją przerażającą historią poprzez nagranie opublikowane w Internecie. Nastolatka zrobiła to za namową swojego kolegi, któremu zwierzyła się z tego, co się wydarzyło tamtej nocy.

marta kaczyńska bez makijażuZdjęcia Marty Kaczyńskiej bez makijażu wylądowały w sieci. Opadną Wam szczękiCzytaj dalej

17- latka pochodzi z Florencio Varela w Argentynie i tamtego dnia, kiedy została zgwałcona przez 10 osób była na imprezie organizowanej przez swoją przyjaciółkę. Nastolatka skorzystała z zaproszenia, myśląc, że tego wieczoru będzie się doskonale bawić. Na nagraniu przyznaje, że wypiła niewielką ilość alkoholu, ale według niej ktoś musiał dodać do jej drinka narkotyk.

Jak sama przyznaje, nie pamięta, co się działo, ale w jej pamięci pozostał koszmar, jaki zgotowało jej 10 osób biorących udział w tej samej imprezie. Wspomina również, że kiedy leżała na łóżku naga tuż po tym, jak została wykorzystana, zobaczyła swoją przyjaciółkę. Ta jednak jej nie pomogła, a jedynie się zaśmiała i poszła dalej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

Za namową znajomego nastolatka zgłosiła się na policję, a badania potwierdziły jej wersję wydarzeń. Niestety nie udało się zatrzymać wszystkich podejrzanych, ponieważ policja nie może ustalić miejsca ich pobytu. Dlatego za tymi osobami został wysłany międzynarodowy nakaz aresztowania. Co więcej, najmłodszą osobą biorącą udział w tym grupowym gwałcie był 14-latek, który teraz przebywa pod nadzorem sądu dla nieletnich. Inni sprawcy zostali aresztowani i miejmy nadzieję, że już niebawem spotka to również uciekinierów, którzy ukrywają się przed policją.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. To rozstanie było dla niego męką. Strasburger opowiedział o tym dopiero teraz
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Nagła, niespodziewana śmierć wstrząsnęła wieloma Polakami. Nie żyje Jarosław Konopka
  6. Sławomir z żoną żartują z katastrofy smoleńskiej. Wielu opadną szczęki

lidlLidl ogłosił sensacyjne promocje na Wielkanoc. Dzikie tłumy walą do sklepówCzytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News