Wesele zmieniło się w koszmar. Ojciec zranił córkę w najgorszy możliwy sposób

Wesele zmieniło się w koszmar. Ojciec zranił córkę w najgorszy możliwy sposób

Gwałt to jedna z najstraszniejszych zbrodni, która wpływa nie tylko na życie sprawcy i ofiary, ale także ich rodzin, które również mogą odczuć jego skutki. Nie inaczej było podczas jednego z wesel, które przerodziło się w prawdziwy koszmar.

Gwałt jest uznawany za jedno z najgorszych przestępstw. Powszechnie potępia je większość społeczeństw. Niestety czasami dochodzi do nich nawet podczas najważniejszych uroczystości, takich jak wesele. Taka historia wydarzyła się w Danii. Zabawa trwała w najlepsze, lecz mało kto spodziewał się, że podczas niej może dojść do tak wielkiego dramatu. Już teraz możemy być pewni, że po tym wydarzeniu życie członków rodziny nie wróci do normy, a relacje pomiędzy nimi nigdy nie będą takie same. Podczas wesela 50-latek, który tego samego dnia wziął ślub, zgwałcił swoją o trzydzieści lat młodszą córkę. Brzmi to wręcz niewiarygodnie, jednak zdarzenie faktycznie miało miejsce. Jak donosi duński "Jydske Vestkysten", mężczyznę czekają bardzo surowe konsekwencje. Oskarżony zaprzeczył wszelkim zarzutom, ale to nie wystarczyło, by uniknąć kary, bowiem śledczy dotarli do dowodów, które nie pozostawiają wątpliwości w tej sprawie. Co czeka Duńczyka?

Jaką karę poniesie za gwałt mężczyzna?

Historia ta miała miejsce w 2017 roku w duńskim Kolding, jednak głośno zrobiło się o niej dopiero teraz. Makabryczne zdarzenie doprowadziło mężczyznę przed sąd. Córka oskarżyła swojego ojca o gwałt, a ten wyparł się zarzuconego mu czynu. Nie zdoła on jednak uniknąć kary za swoje zachowanie. Ważnym dowodem w sprawie były wiadomości tekstowe, które ojciec wysyłał do kobiety podczas zabawy. Przepraszał on w nich za swoje zachowanie, ale nie pozostawiają one wątpliwości co do jego intencji wobec niej i czynu, jakiego się dopuścił. Dotarli do nich śledczy zajmujący się całą sprawą. Stało się jasne, że to właśnie on jest winny gwałtu, za co czeka go zasłużona kara. Mężczyzna został skazany na dwa i pół roku więzienia za wykorzystanie seksualne najbliższej mu osoby.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Do samego końca twierdził, że nie był sprawcą gwałtu, ale SMS-y ostatecznie potwierdziły jego winę. Wyjątkowo niezrozumiałe było również tłumaczenie samego mężczyzny, który już po ogłoszeniu wyroku przyznał przed sądem, że... pomylił córkę ze swoją żoną.  Trzeba przyznać, że wytłumaczenie Duńczyka było wyjątkowo niecodzienne. To nie jedyna kara, jaką poniesie skazany. Będzie on musiał zapłacić 20-latce również 60 tysięcy koron, czyli równowartość ok. 34500 złotych. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3.  Tragedia tuż przed finałem WOŚP. Jurek Owsiak przekazał koszmarne informacje
  4.  Zenek ujawnia szczegóły rodzinnego dramatu. Szczere wyznanie
  5.  Tak brutalnego gwałtu świat jeszcze nie widział. Horror na Kaszubach
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News