7 nastolatków przez wiele godzin gwałciło 15-latkę. Udostępnili nagranie w internecie

7 nastolatków przez wiele godzin gwałciło 15-latkę. Udostępnili nagranie w internecie Źródło: .

Gwałt jako czyn społecznie napiętnowany zawsze odbija się szerokim echem w mediach. Barbarzyństwo i brak litości nie mieści się w głowach. Nawet dorośli i służby nie mogą sobie wyobrazić tego, co 7 chłopaków zrobiło 15-latce.

Gwałt, którego dopuścili się nastolatkowie, długo będzie na językach mieszkańców. To, co się stało, jest przerażające. Najbardziej podły jest fakt, że dziewczynkę skrzywdzili też chłopcy młodsi od niej. Aby udokumentować zbrodnię, wszystko nagrali.

Bestialski gwałt na 15-latce. Szokujące nagrania dotarły do policji

Nie wiadomo kto zgłosił gwałt. Rodzice, dziewczyna, która zresztą mogła być zastraszana przez sprawców czy anonimowy donosiciel, który natrafił na wideo w sieci? Wiadomo jednak, że uczestnicy zostaną surowo ukarani. Wszystko miało miejsce w nocy z 30 na 31 marca w belgijskiej miejscowości w Chaudfontaine, ale dopiero teraz udało się namierzyć wszystkich sprawców widocznych na obrzydliwym nagraniu.

Krótkie filmiki były wrzucane do aplikacji Snapchat, gdzie mogły je obejrzeć setki ludzi i znajomi nastolatków. Tym bardziej szokuje to, że postanowili podzielić się tym, co zrobili z bezwiedną dziewczyną i myśleli, że w ten sposób zaimponują znajomym i nie tylko.

Półtora miesiąca zajęło policji przeanalizowanie nagrań i zidentyfikowanie siedmiu gwałcicieli. Jest to sukces, ponieważ w końcu zostanie wymierzona sprawiedliwość. Do tego czasu chłopcy czuli się bezkarni i wrzucali jak gdyby nigdy nic kolejne nagrania, co robią na co dzień.

Zatrzymano sprawców. Najmłodszy miał 13 lat

Wiadomo, że dziewczynka miała 15 lat. Catherine Collignon, zastępca prokuratora, zdradziła, że chłopcy będą też sądzeni o otrucie lub użycie narkotyków - na nagraniu widać, że nastolatka nie kontaktuje, jest nieprzytomna, jej ruchy nie są świadome, a jej ciało zachowuje się podobnie jak szmaciana lalka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto bardzo możliwe, że otrzymają oni także zarzut za rozpowszechnianie pornografii dziecięcej - wszakże dziewczyna była nieletnia, a nagrania były ogólnodostępne dla użytkowników aplikacji.

W tej sprawie zatrzymano pięciu nieletnich w wieku od 13 do 17 lat, a także dwóch 18-latków. Możliwe, że młodsi chłopcy nie otrzymają tak surowych kar jak ich pełnoletni koledzy. Rodzina nastolatki na pewno nie odpuści i będą chcieli zasądzenia jak najwyższych wyroków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News