50-latek z Puław wielokrotnie gwałcił własną matkę. Szokująca decyzja sądu

50-latek z Puław wielokrotnie gwałcił własną matkę. Szokująca decyzja sądu

Gwałt wzbudza w społeczeństwie skrajne emocje. Nic dziwnego, że domagamy się nakładania na oprawców surowych kar. Ta wygłoszona niedawno przez lubelski sąd jest w sieci mocno krytykowana.

Gwałt rozumiany jako przemoc seksualna najczęściej utożsamiamy z młodymi kobietami, które nie są w stanie same postawić się mężczyznom. Mało kto jednak mógł się spodziewać jaką sprawę musiał rozpatrzeć sąd.

Gwałt na własnej matce. Sąd wydał wyrok

Jak donosi "Dziennik Wschodni" do Sądu Okręgowego w Lublinie trafił akt oskarżenia przeciwko 50-letniemu mieszkańcowi Puław, który miał co najmniej przez pół roku gwałcić... własną matkę! Jak czytamy sprawa mogła nie wyjść na jaw, gdyby nie przyłapanie go na gorącym uczynku przez jednego z członków rodziny. Tylko dzięki takiemu splotowi okoliczności nie doszło do kolejnego gwałtu, a świadek koszmarnej sceny zgłosił sprawę służbom. - Świadek poinformował policję, a gwałciciel został aresztowany - donosi "Dziennik Wschodni". Dowiadujemy się, że Janusz K., 50-latek z Puław, gwałcił swoją matkę wielokrotnie, aż do czerwca 2018 roku. Z relacji prasowej wynika, że skazany rzucał swoją matkę na łóżko, po czym przystępował go gwałtu. Rozprawa w sprawie odbyła się dzisiaj przed Sądem Okręgowym w Lublinie. Czytamy, że prokurator domagał się w imieniu pokrzywdzonej 13 lat pozbawienia wolności. Rozprawa miała odbywać się za zamkniętymi drzwiami. Oskarżony przebywał od dłuższego czasu w areszcie czekając na rozprawę sądową. Ostatecznie sąd uznał gwałciciela winnym i skazał go na 7 lat więzienia. Wyrok, zważywszy na okrucieństwo, które zadziało się w podstawowej komórce społecznej jaką jest rodzina, jest odbierany przez niektórych jako skandal. Zaznaczamy, że nie jest on prawomocny. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: - Czym sędzia motywował złagodzenie kary? Ten wyrok to śmiech na sali. Ciekawe czy gdyby chodziło o matkę sędziego, też by nie dostał maksymalnej kary - czytamy na lokalnym forum. - 7 lat to jakaś kpina ze sprawiedliwości. Za gwałt i to wielokrotny na własnej matce taki mały wyrok - dodaje kolejny z internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie wytrzymała brutalnych gwałtów. Horror 13-latki z Ostrowa Wielkopolskiego
  2. Zbiorowy gwałt to DOPIERO początek jej horroru! Piekło 14-latki z Nowego Sącza
  3. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News