36-letnia bliska krewna przez rok gwałciła bezbronnego 9-latka

36-letnia bliska krewna przez rok gwałciła bezbronnego 9-latka Źródło: fot. pxhere.com

Gwałt często wyrządza nieodwracalne zmiany w psychice. Dzieje się tak zwłaszcza u dzieci, które nie do końca rozumieją, co się dzieje. Koszmar pewnego 9-latka trwał miesiącami, a jego oprawcą okazał się być jeden z członków rodziny.

Gwałt na dziecku to jedna z najbardziej obrzydliwych zbrodni, jakie można sobie wyobrazić. Wykorzystywanie faktu, że jest się silniejszym od dziecka tylko po to, aby zaspokoić swoje chore seksualne żądze wzbudza obrzydzenie i nienawiść nawet wśród osób, które mają na swoim sumieniu nie lada zbrodnie. W tym przypadku ofiarą stał się 9-letni chłopiec, który był wykorzystywany seksualnie przez swoją 36-letnią ciotkę. Prawda wyszła na jaw zupełnie przypadkiem. Gdyby nie to, dziecko nadal by cierpiało w milczeniu.

Gwałt na 9 latku. Oprawcą okazała się być ciotka chłopca

Większość osób nie może zrozumieć co sprawia, że ludzie potrafią stać się aż tak pozbawieni emocji i jakichkolwiek skrupułów. Niestety, wykorzystywanie seksualne dzieci nie jest niczym nowym i raczej nie zapowiada się, aby powstał jeden skuteczny sposób zapobiegania tym potwornym zbrodniom. 9-letni chłopiec przez ponad rok był gwałcony przez swoją ciotkę. Cała sprawa wyszła na jaw, kiedy chłopiec przyszedł do lekarza na rutynowe badanie. Właśnie wtedy dziecko zdecydowało się opowiedzieć o koszmarze, który przeżywa od wielu miesięcy. Oczywiście wszystko zostało natychmiast zgłoszone na policję, a 36-latka zatrzymana przez funkcjonariuszy z Thenhippalam. Wszystko miało miejsce w Indiach, gdzie ostatnimi czasy kary za tego typu zbrodnie stały się znacznie bardziej rygorystyczne. - Potwierdziliśmy, że chłopiec był molestowany seksualnie przez kobietę. Zdrowie psychiczne 9-latka nie jest w najlepszym stanie - powiedział Anwar Karakkadan z organizacji Childline. Chłopiec powoli dochodzi do siebie, ale bez wątpienia, mimo swojego młodego wieku, do końca swoich dni nie zapomni o tym co go spotkało. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM W ostatnich latach opinią publiczna w Indiach wstrząsnęły doniesienia o seriach przestępstw na tle seksualnym zarówno wobec dorosłych, jak i dzieci. To sprawiło, że wiele osób zaczęło domagać się zaostrzenia przewidzianych kar dla osób, które odpowiedzialne są za te zbrodnie. Liczne protesty i bojkoty sprawiły, że teraz za gwałt na dziecku poniżej 12 roku życia grozi nawet kara śmierci. Nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się proces 36-latki, jednak patrząc na to, jak długo dokonywała swojej zbrodni, można się spodziewać, że spotka ją najsurowszy wymiar kary. Wedle ustaleń śledczych, rodziny kobiety oraz chłopca były ze sobą zwaśnione. Podejrzewają, że to właśnie to mogło spowodować, że kobieta zaczęła wykorzystywać 9-latka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  2. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu
  3. Niebezpieczne znalezisko w jedzeniu z Lidla. Mogło dojść do tragedii
  4. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  5. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Radio Zet
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News