To ten zboczeniec! Poznaliśmy tożsamość zwyrodnialca, który zgwałcił 13-latkę z Warszawy

To ten zboczeniec! Poznaliśmy tożsamość zwyrodnialca, który zgwałcił 13-latkę z Warszawy Źródło: Fot. pexels.com

Gwałt na trzynastolatce, do którego doszło w sobotę 22 września na warszawskiej Pradze, był wyjątkowo okrutny. We krwi nastolatki znajdywały się 2 promile alkoholu, dziewczyna miała drgawki i wymiotowała. Została odnaleziona przez strażników miejskich w okolicach godziny 1 w nocy, na nasypie kolejowym. Wiemy już, kto dopuścił się tego obrzydliwego czynu.

Gwałt bez wątpienia jest traumatycznym przeżyciem. Zwłaszcza, jeśli dokonuje tego 54 letni bezdomny - bo właśnie taka osoba jest odpowiedzialna za sobotni gwałt. Równie przerażającym jest fakt, że jego ofiarą padło dziecko.

Niebezpieczny spacer

Do odnalezienia nastolatki przez strażników miejskich doprowadziła jej równie pijana przyjaciółka, która krążąc w środku nocy po ulicy Targowej wzbudziła podejrzenia funkcjonariuszy. Dziewczynka przyznała się, że razem z koleżanką wyszły na miasto w poszukiwaniu przygód i że zaczepiły dorosłych mężczyzn. Wskazała również miejsce przebywania swojej koleżanki. Strażnicy od razu ruszyli w poszukiwaniu zagubionego i pijanego dziecka. Odnaleźli je na nasypie kolejowym, za pawilonami przy ul. Mackiewicza. Straż miejska poinformowała o przebiegu całego zajścia: - Z opowieści dziewczynki wynikało, że jeden z mężczyzn najpierw całował się z jej koleżanką, a potem gdy zasnęła wykorzystał ją. Nieletnia podała dokładne rysopisy obu mężczyzn. Jeden z nich został ujęty przy murze w pobliskich zaroślach. Dziewczynka rozpoznała sprawcę. Dziewczynki zostały przewiezione do szpitala, a ujęty przez strażników mężczyzna przekazany policji - oświadczyła straż miejska. Inny strażnik opowiadał o tym co działo się przed tragicznymi wydarzeniami: - Według jej relacji, wypiły z koleżanką po setce wódki. Przechodząc ul. Targową zaczepiły dwóch siedzących na murku mężczyzn, prosząc ich o papierosa. Ci namówili je na wspólne picie alkoholu. - Z opowieści dziewczynki wynikało, że jeden z mężczyzn najpierw całował się z jej koleżanką, a potem, gdy zasnęła, wykorzystał ją - opowiada dalej jeden ze strażników. DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałt. Sprawcą jest bezdomny

Wiadomo już kto dopuścił się tego czynu. Rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga wydał oświadczenie: - Adam K. usłyszał zarzut obcowania płciowego z małoletnią. Sąd przychylił się do naszego wniosku i aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia – powiedział prokurator Marcin Saduś. Aresztowany nie przyznaje się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Policja poinformowała, że aresztowany został jeszcze jeden mężczyzna. Obaj czekają teraz w areszcie na rozprawę sądową. Jednemu z nich grozi do 12 lat więzienia. Zgwałcona dziewczynka wraz z koleżanką przebywa aktualnie w szpitalu. Policja sprawdza, jak doszło do tego że dzieci nie zostały upilnowane i wyszły same z domu o tak później porze.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Na twarzy dziecka pojawiła się dziwna wysypka. Początkowo lekarze mówili, że to nic groźnego
  2. Oliwia podała straszny powód, dla którego torturowała córkę. „Umrzyj w cierpieniach
  3. Upokorzyli i wyrzucili Kasię Cichopek. Powód jest skandaliczny
Następny artykuł