Koszmar w Płońsku. Bili ją i gwałcili, to co mieli zrobić potem mrozi krew w żyłach

Koszmar w Płońsku. Bili ją i gwałcili, to co mieli zrobić potem mrozi krew w żyłach

Gwałt to bez wątpienia jedna z najgorszych rzeczy, którą można zrobić kobiecie, jednak to, co przeżyła ta dziewczyna z Płońska, mrozi krew w żyłach. Przetrwała koszmar, który ciężko sobie wyobrazić, a oprócz wykorzystywania została także pobita oraz zastraszona. Najgorsze jednak dopiero na nią czekało. 

Gwałt to jedna z najgorszych rzeczy na świecie, którą człowiek może zrobić drugiej osobie. Pozbawienie jej godności i zmuszenie do obcowania płciowego w wielu przypadkach tragicznie odbija się na stanie psychicznym ofiary i niejednokrotnie prowadzi do załamania, a nawet prób odebrania sobie życia. Ciężko sobie wyobrazić większy dramat, jednak to, co przeżyła ta dziewczyna z Płońska, jest naprawdę przerażające. Gwałt w jej przypadku był jedynie przykrym początkiem serii wydarzeń, o których z paniką myśleć będzie już do końca życia. Oprawcy długo się nad nią znęcali, a finał, jaki dla niej szykowali, mrozi krew w żyłach.

Gwałt, pobicie, zastraszanie i koszmarny koniec - dramat dziewczyny z Płońska

Kilka dni temu media obiegła informacja, zgodnie z którą 20-letnia mieszkanka gminy Baboszewo została porwana ze swojego domu. Od tamtego czasu trwały poszukiwania, w które zaangażowali się zarówno policjanci, jak i sąsiedzi oraz inne służby porządkowe. Jak podają media, kobietę przetrzymywano na terenie Płońska, lecz by uniknąć wykrycia, wciąż przewożono ją między dwiema kryjówkami. Kobieta była wielokrotnie bita oraz gwałcona, zgodnie z ustaleniami śledczych porywacze wywozili ją również do lasu oraz zastraszali. Ich dalszy plan był jednak zdecydowanie gorszy - chcieli sprzedać ją do domu publicznego w Wołominie za 4 tysiące złotych i aż strach pomyśleć, co tam mogłoby ją dalej spotkać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ofierze udało się uciec, sprawcy zostali aresztowani

Ostatecznie dziewczynie na szczęście udało się uciec, a w związku ze sprawą doszło już do zatrzymania pięciu osób - najmłodsza ma 18 lat, najstarszy mężczyzna natomiast 31. Zgodnie z doniesieniami portalu "Płońsk w Sieci" jednym z oprawców miał być były partner kobiety. Wczoraj przedstawiono już zarzuty podwójnego gwałtu jednemu z mężczyzn, który wcześniej był już karany. - Poza tym zarzuty dotyczą pozbawienia wolności ze szczególnym okrucieństwem, gróźb, pobicia i usiłowania sprzedaży w Wołominie 20-latki za kwotę 4 tysięcy złotych. Do transakcji ostatecznie nie doszło. Za te czyny najsurowszy wymiar kary wynosi od 3 do 15 lat więzienia - mówiła portalowi "Płońsk w sieci" prokurator Ewa Ambroziak. Do sądu zgłoszony już został przez prokuraturę również wniosek o tymczasowe aresztowanie całej piątki zatrzymanych. Dwie osoby zgodnie z doniesieniami mediów są kobietami. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Widok rozrywający serce. Tak wyglądał pogrzeb zmarłych w Koszalinie nastolatek
  4. „On jest gejem!” Burza wokół gwiazdora Rodzinka.pl
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News