Gwałt to jedno z najgorszych przestępstw. Jest piętnowane przez każde społeczeństwo. Taki czyn na nieletniej jest uznawany za zbrodniczy, nawet w więzieniu. 14-latka przeżyła piekło, a zbiorowy gwałt to dopiero początek jej horroru. 

Gwałt jest okropnym przestępstwem. Piętnowany przez wszystkie narody i grupy społeczne. Najgorsze jest to, że niektórzy dokonują tego okrutnego aktu na nieletnich. Nie ma usprawiedliwienia dla takich osób. Ciężko jest przejść obojętnie obok czegoś takiego i nawet w więzieniu przestępcy piętnują gwałcicieli dzieci. Ci dokonali tego zbiorowo na 14-latce z Nowego Sącza. To był dopiero początek jej horroru.

Zbiorowy gwałt był dopiero początkiem

Sprawa zaczęła się dość szokująco. Dziewczynka znała swojego przyszłego oprawcę ze szkoły. Ten nie należał do grzecznych i poukładanych chłopców. Był znany z tego, że lubił sprawiać kłopoty nauczycielom. Cały problem zaczął się od tego, że 14-letni chłopak przyniósł swojej ofierze dwa razy amfetaminę. Ta zeznała, że nie chciała jej zażyć i nie chciała mu za to zapłacić.

Rówieśnik nalegał, aby dziewczynka zapłaciła za to. 14-latka tłumaczyła mu, że nie zażyła narkotyków i nie jest mu nic winna. Ten żądając zapłaty, zaciągnął ją do pustostanu ze swoimi dwoma kolegami i zaczął terroryzować. Najpierw zabrał jej wszystkie rzeczy osobiste i pieniądze. Potem zaczął się do niej dobierać i zgwałcił dziewczynkę.

Gdy ta próbowała protestować, została uderzona i upadła na plecy, a potem grożono jej, że ją zabiją. Alan S. postanowił drugi raz zgwałcić małoletnią. Już ta sytuacja jest tragiczna, ale ten horror miał przerodzić się za chwilę w prawdziwe piekło. Jeden z jego kolegów zaczął nagrywać całe zdarzenie.

Gwałt na dziewczynce – dołączył starszy brat

Po niedługiej chwili do Alana i jego kolegów dołączył jego starszy brat 26-letni Jonatan. Był on już znany miejscowej policji. Recydywa to dla niego chleb powszedni. Ten nie zastanawiał się długo i także zgwałcił dziewczynkę, trzeci raz tego dnia. Dziewczynka przeżyła prawdziwe piekło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 krajów, do których kobiety nie powinny się wybierać [ZDJĘCIA]

14-latka nie chciała się od razu przyznać. Najpierw jej matka dowiedziała się o nagraniu, na którym widać tylko Alana. Pokazała je szkolna pedagog. Dziewczyna kryła drugiego sprawcę. O nim dowiedział się dopiero partner matki, od jednego z kolegów z kursu na prawo jazdy. Podobno nagranie krążyło już po całym Nowym Sączu. Dziewczyna nie chciała mówić o drugim sprawcy, gdyż ten groził jej śmiercią. Wiedziała też, że miesiąc wcześniej wyszedł z więzienia.

Cała sprawa w końcu trafiła do prokuratury. Wobec Alana S i jego kolegi, który nagrywał, Santino K., zastosowano tylko dozór kuratora. Ostatni z kolegów, Daniel, został oczyszczony z zarzutów. Najstarszy ze sprawców, czyli Jonatan, został skazany na 5 lat pozbawienia wolności i musi zapłacić dziewczynce 10 tys. złotych. Sąd uznał, że najstarszy gwałciciel nie był do końca poczytalny w chwili czynu. Wyrok jest prawomocny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor TVN walczy ze straszliwą chorobą! To, co go czeka, jest jeszcze gorsze
  2. Szokujące doniesienia o Agacie Dudzie wbiły Polaków w ziemię! To NIE MOŻE być prawda
  3. Meghan Markle jest zrozpaczona. Właśnie pożegnała kolejną bliską osobę
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić

Zbigniew Wodecki tym się nie chwalił! Takiego go nie znaliśmy

ŹRÓDŁOfakt.pl

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.