Bestia zgwałciła umierającą dziewczynę. Szczegóły zbrodni przerażają

Bestia zgwałciła umierającą dziewczynę. Szczegóły zbrodni przerażają

Gwałt był dla niego występkiem. Morderstwo zabawą. Ciało zmarłej - problemem. Dwudziestolatek zwabił młodą dziewczynę do domu i podał jej narkotyki. Gdy umierała, zaczął z nią współżyć. Wyrok w sprawie właśnie zapadł i jest... niesprawiedliwy i oburzający.

Gwałt był dla niego zabawą. Brian Varela, dwudziestolatek z Lyynwood postanowił zaprosić osiemnastoletnią koleżankę do swojego domu. Podał jej płynną marihuanę, a gdy dziewczyna osunęła się na ziemię, zaczął ją rozbierać. Zrobił jej zdjęcie i wysłał znajomym. Opatrzył je obrzydliwym komentarzem.

Morderstwo i gwałt były dla niego zabawą. Dlaczego wyrok sądu jest bulwersująco niski?

Osiemnastoletnia Alysa przyjęła śmiertelną dawkę płynnej marihuany. Upadła na ziemię, a Brian zaczął z nią współżyć. Zdjęcie nagiej wysłał znajomym. - Lol, wydaje się, że przedawkowała, ale nadal oddycha - napisał pod zdjęciem. Wiadomość otrzymało kilka osób, jednak nikt nie zareagował w porę. Dziewczyna zmarła w domu Briana, a on zaczął ją gwałcić. Później, gdy zorientował się, co zrobił, postanowił ukryć zwłoki w piwnicy. Przykrył je cebulą, żeby zamaskować zapach rozkładającego się ciała. Z telefonu dziewczyny wysłał wiadomość do bliskich, sugerującą, że postanowiła uciec. Makabryczna intryga miała jednak słabe strony. Po kilku dniach znajomi, którzy odebrali wiadomość ze zdjęciami nagiej Alysy zgłosili sprawę na policję. Gdy ta dotarła do domu chłopaka, funkcjonariusze nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Zmasakrowane i zgwałcone ciało leżało pod stertą cebuli.

Wyrok w sprawie bulwersuje

Sąd Najwyższy skazał chłopaka na... dwa lata i dziesięć miesięcy pozbawienia wolności. Sędzia, która prowadziła sprawę była sama zbulwersowana konsekwencjami, jakie miał ponieść dwudziestolatek. Jak wyznała, prawo zabrania jej na wyższe orzeczenie - Brian nie był karany wcześniej i przyznał się do wszystkiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wstrząśnięci rodzice dziewczyny nie zgadzają się z takim wyrokiem. Nie potrafią sobie poradzić ze stratą dziecka, a okoliczności śmierci Alysy sprawiają, że z ogromnym bólem mówią o orzeczeniu sądu. - Przepraszam za moje głupie zachowanie. Cokolwiek dostanę, zasługuję na to - powiedział Brian z sądzie. Gwałt, morderstwo i zbezczeszczenie zwłok spotkały się z wyjątkowo niskim wyrokiem. Cały stan Waszyngton jest zdruzgotany tamtejszą literą prawa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spoczywaj w pokoju. To była spodziewana, spokojna śmierć. Miliardy chrześcijan w żałobie na całym świecie
  2. Wstrząsająca przyczyna śmierci Andrzeja Gmitruka. Rodzina wydała szokujące oświadczenie
  3. Upubliczniono po latach od jego śmierci. Wojciech Jaruzelski szokująco o Janie Pawle II
  4. Znaki zodiaku, które są strasznymi leniuchami. One kochają spać
  5. Znaki zodiaku, które mają problem z odchudzaniem. Co powinny zrobić?
Następny artykuł