Zgwałcił niepełnosprawną nastolatkę. Mieszkańcy złapali go i wymierzyli mu okropną karę, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Zgwałcił niepełnosprawną nastolatkę. Mieszkańcy złapali go i wymierzyli mu okropną karę, tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: .

Za gwałt na nastolatce poniósł możliwie najgorszą karę, która jednak nie była decyzją sądu. Policja wszczęła śledztwo, próbując odnaleźć tych, którzy na własną rękę ukarali mężczyznę.

Gwałt, którego dopuścił się pewien mężczyzna, był według okolicznych mieszkańców czynem niewybaczalnym, który zasługiwał na najsurowszą karę. Gdy tylko informacje o potwornym zdarzeniu do nich dotarły, niektórzy zdecydowali się zająć przestępcą, jeszcze nim został schwytany przed odpowiednie służby. Zgotowano mu makabryczny los. 

Zgwałcił niepełnosprawną nastolatkę 

Do zdarzenia doszło w Republice Południowej Afryki. W jednej z wiosek 17-latka udała się wraz z innymi kobietami w pobliskie zarośla, by pozbierać drzewo na opał. Niespodziewanie pojawił się 39-letni mężczyzna, który zachowywał się bardzo agresywnie. Towarzyszki niepełnosprawnej dziewczyny zdołały uciec, pozostawiając ją tym samym na pastwę losu. Napastnik brutalnie zgwałcił nieletnią, po czym uciekł. 

Przerażona nastolatka nie wiedziała, co zrobić. Gdy tylko doszła do siebie, opowiedziała bliskim o tym, co ją spotkało. Jej życie w kilka chwil zamieniło się w prawdziwy koszmar, po którym chciała tylko jednego - zadość uczynienia sprawcy. Nie podejrzewała jednak, że przyjdzie ono tak szybko a kara będzie tak okrutna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Za gwałt poniósł najgorszą karę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach 

Wieści o brutalnym wykorzystaniu dziewczyny na tle seksualnym szybko rozeszły się po okolicznych mieszkańcach. Szybko znalazła się grupa osób, która nie zamierzała siedzieć z założonymi rękami i postanowiła na własną rękę wymierzyć sprawcy sprawiedliwość. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę
2. Michał Szpak wystąpił razem z siostrą. Gdy wyszli na scenę, wszyscy patrzyli tylko na nią, przyćmiła gwiazdora

Błyskawicznie odnaleźli 39-latka i bez najmniejszego zawahania, spalili go żywcem. Policja, która dotarła na miejsce, znalazła zwęglone zwłoki Ndidzulafhiego Tysona Makhalę, który jak szybko potwierdzono, był tyn samym mężczyzną, który zgwałcił nastolatkę. Służby wszczęły poszukiwania grupy, która dopuściła się linczu na 39-latku, by tym razem to oni ponieśli konsekwencje, jednak takie, o których zadecyduje sąd. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Każą opłacać udział w 500 plus. Inaczej ŻEGNASZ program
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała trzecie dziecko! Gwiazda zdradziła wszystkie szczegóły
  3. Takich paznokci hybrydowych jeszcze nie było! Kobiety oszalały na ich punkcie, to największy hit jesieni 2019
  4. Zgwałcił niepełnosprawną nastolatkę. Mieszkańcy złapali go i wymierzyli mu okropną karę, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Kierowca zobaczył, że bezdomny brutalnie ciągnie płaczącą 11-latkę do lasu. Zatrzymał samochód i rzucił się na pomoc

Źródło: o2

Następny artykuł