Zaciągnął 12-latkę w krzaki i brutalnie zgwałcił. Potem oddał koledze, który nie miał dla niej litości

Zaciągnął 12-latkę w krzaki i brutalnie zgwałcił. Potem oddał koledze, który nie miał dla niej litości Źródło: Pixabay/ GoranH

Ten gwałt był wyjątkowo brutalną zbrodnią. Dwóch mężczyzn najpierw zdobyło zaufanie nastolatek, a po pewnym czasie zwabiło i brutalnie zgwałciło 12-latkę. Ta zbrodnia nie mieści się w głowie.

Brutalny gwałt na 12-letniej dziewczynie wstrząsnął opinią publiczną. W trakcie procesu okazało się, że ta napaść nie była jedyną, jaką mają na sumieniu oskarżeni. Dwóch mężczyzn, z pochodzenia Rumunów, w latach 2016-2018 regularnie zwabiało i wykorzystywało młode dziewczęta. Teraz usłyszeli wyrok.

Brutalny gwałt na nastolatce

Za gwałt na 12-letniej dziewczynie zostali skazani dwaj bracia, ich przyjaciel i jego kuzyn, którzy mieszkali w Manchesterze. Przez dwa lata zaczepiali młode dziewczyny, nagabywali je w mediach społecznościowych i zachęcali do seksu. Jeśli odmawiały, dochodziło do gwałtu.

20-letni Parizian Calin, jeden z oskarżonych, spotkał 12-latkę w parku Crowcroft. Ofiara była kilkukrotnie zgwałcona - najpierw mężczyzna zaciągnął ją w krzaki, a następnie zaprowadził do budynku, gdzie wraz z resztą oskarżonych regularnie dokonywali napaści seksualnych. Dom ten nazywał "burdelem". Tam 12-latka została zgwałcona po raz drugi przez kolegę Calina. Ten w ogóle nie miał litości, a jego poczynania wobec dziewczyny były wyjątkowo brutalne. 

Ofiara gwałtu wyjechała z miasta, ale gdy wróciła do po dwóch latach pechowo znów trafiła na Calina. Mężczyzna znów dokonał gwałtu, tym razem jednak nie został bezkarny. Sprawa trafiła na policję, a gwałciciel został aresztowany i skazany na 13 lat więzienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Członkowie gangu odpowiadają za swoje czyny

Za gwałt na 12-latce został skazany także przyjaciel Calina, Sebastian Baltatu. Adwokat starał się bronić go argumentem, że on sam był ofiarą psychicznego znęcania się innych członków rumuńskiego gangu gwałcicieli. Adwokat starał się przekonać sąd, że Baltatu był zmuszany do przestępstw. Ostatecznie skazano go na trzyletnie pozbawienie wolności i wpisanie do rejestru przestępców seksualnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę
2. Michał Szpak wystąpił razem z siostrą. Gdy wyszli na scenę, wszyscy patrzyli tylko na nią, przyćmiła gwiazdora

Ilie Daniel Baltatu, brat Sebastiana, usłyszał wyrok ośmiu lat więzienia. To on dręczył ofiary wiadomościami wysyłanymi przez internet. Kuzyn Calina, Parizian, w więzieniu spędzi rok. Tym, co wyjątkowo szokuje w sprawie, jest fakt, że wszystkie ofiary gangu po dokonaniu zbrodni wyjechały z Manchesteru. Sąd określił działania mężczyzn jako "niemoralne i nielegalne".

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4-latka pogryziona w Pendolino. Personel nie udzielił ŻADNEJ pomocy
  2. Ola Kwaśniewska ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd spływają gratulacje
  3. Takich paznokci hybrydowych jeszcze nie było! Kobiety oszalały na ich punkcie, to największy hit jesieni 2019
  4. Zgwałcił niepełnosprawną nastolatkę. Mieszkańcy złapali go i wymierzyli mu okropną karę, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Kierowca zobaczył, że bezdomny brutalnie ciągnie płaczącą 11-latkę do lasu. Zatrzymał samochód i rzucił się na pomoc

Źródło: Dailymail

Następny artykuł