Kobiety porwały 23-latka. Przez trzy dni był gwałcony w sposób jakiego nie widział świat

Kobiety porwały 23-latka. Przez trzy dni był gwałcony w sposób jakiego nie widział świat Źródło: unsplash.com/Jordan Whitfield

Gwałt, który zgłosił mężczyzna, wcale nie spotkał się z ogromnym zdziwieniem ze strony policjantów. To już kolejny przypadek, kiedy gang kobiet w podstępny sposób porywa mężczyznę i kilka dni go torturuje.

Gwałt był brutalny, a kobiety wcale nie znały umiaru. Mężczyzna był trzymany w zamknięciu przez 3 dni i wykorzystywany na wszystkie możliwe sposoby. Po wszystkim został wyrzucony w polu, w nieznanej mu okolicy.

Przeżył 3-dniowy gwałt. Padł ofiarą gangu gwałcicielek

23-letni mężczyzna przeszedł prawdziwie traumatyczne przeżycie. Kiedy opowiedział policjantom o całej historii, najpierw patrzono na niego z niedowierzaniem, a potem sprawa została wrzucona do akt "kobiecego gangu gwałcicielek". 23-latek pamięta jedynie, jak wsiadał z trzema młodymi kobietami do 15-osobowej taksówki. W drodze do miasta kierowca nagle zmienił kierunek, a jedna z kobiet coś mu wstrzyknęła.

Nie wiedział, co znajdowało się w strzykawce. Krótko potem zemdlał i obudził się w nieznanym mu pokoju na wąskim łóżku. Jakby tego było mało, oprawczynie chciały, by był gotowy na tortury cały czas - przez 3 dni poiły go na siłę napojami energetycznymi, krępowały i na zmianę gwałciły. Kiedy im się znudził, wyrzuciły go z auta na pole w Benoni, w Republice Południowej Afryki. Mężczyzna natychmiast udał się na policję.

Polują, wstrzykują i faszerują lekami mężczyzn

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariuszom opowiedział o wszystkim, co mu się zdarzyło. Zaznaczył też, że stracił rachubę w ilości gwałtów. Mogło być ich nawet kilkadziesiąt. Na komendzie spotkał się z dużym zrozumieniem, ponieważ w tamtym rejonie aż 20% zgłaszanych przestępstw seksualnych dotyczy pokrzywdzonych mężczyzn. Przeżył niewyobrażalne piekło, podobnie jak pozostałe ofiary. 

- Południowoafrykańska policja poważnie podchodzi do wszystkich przestępstw seksualnych niezależnie od płci poszkodowanej ofiary. Zapewniamy wszystkie ofiary tego rodzaju przestępstw, że przeprowadzimy solidne dochodzenie w celu postawienia wszystkich przestępców przed wymiarem sprawiedliwości - mówił kapitan Wellback.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował

2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17-lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Porwania mężczyzn i gwałcenie ich jest niesłychanie częste w RPA. Często zdarza się, że ofiary giną podczas tych tortur. Kobiece gangi "uwielbiają" czyhać na autostopowiczów - zapraszają mężczyznę do samochodu, potem wstrzykują mu coś, po czym traci przytomność. Następnie budzi się związany i jest faszerowany napojami energetycznymi lub viagrą - czasem dwoma tymi produktami naraz. Policjanci mają spory problem, by namierzyć cechujące się szczególną brutalnością i bezwzględnością kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: The Sun

Następny artykuł