Wstrząsające doniesienia z polskiego miasta. Miesiącami gwałcił w piwnicy upośledzoną umysłowo nieletnią

Wstrząsające doniesienia z polskiego miasta. Miesiącami gwałcił w piwnicy upośledzoną umysłowo nieletnią Źródło: Facebook/Śląska Policja

Gwałt, którego dopuścił się 36-letni mieszkaniec Czeladzi na Śląsku, wstrząsnął śledczymi. Mężczyzna miesiącami wykorzystywał bezbronną, nieletnią dziewczynę, korzystając z tego, że nie była w stanie wezwać pomocy. Teraz oprawca stanie przed sądem.

Gwałt to jedna z najgorszych rzeczy, jakich może doświadczyć człowiek. Trudno sobie wyobrazić, jak nieczułym na cierpienie trzeba być, aby dopuścić się tak okrutnego czynu. Ten mężczyzna jednak nie miał dla swojej ofiary litości. Bezwzględnie wykorzystywał okoliczności i jej niepełnosprawność. To cud, że udało się wykryć tę zbrodnię.

Gwałt miał miejsce w piwnicy budynku, który zamieszkiwali

17-letnia, niepełnosprawna umysłowo dziewczyna nie miała szans z dużo silniejszym i większym 36-latkiem. Dodatkowo na jej niekorzyść działały okoliczności. Mieszkała w jednym budynku ze swoim oprawcą, a ten dbał o to, aby ich "zbliżenia" miały miejsce wyłącznie w piwnicy - miejscu, gdzie nie dość, że nikt za często się nie zapuszcza, to trudno usłyszeć dochodzące z niego wołanie o pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z tego, co do tej pory udało ustalić się śledczym, wynika, że mężczyzna po raz pierwszy miał wykorzystać nieletnią sąsiadkę w grudniu ubiegłego roku. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy miało dojść kilkakrotnie do seksualnych napaści z jego strony.

Oprawca został zatrzymany i czeka na proces

36-letni mężczyzna został zatrzymany i aresztowany na okres trzech miesięcy. W areszcie poczeka na proces sądowy. O tym, co się z nim dzieje, poinformował Sąd Rejonowy w Będzinie w czwartek podczas konferencji prasowej.

- Będzińscy śledczy ustalili, że mężczyzna miał częsty kontakt z pokrzywdzoną, która była jego sąsiadką. Do kilkukrotnego wykorzystania nastolatki miało dojść w piwnicy budynku, w którym mieszkali - powiedzieli mediom śledczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Z dotychczasowych ustaleń prokuratury wynika, że gwałcicielowi może grozić nawet 10 lat więzienia. Nie wiadomo, czy po tak długim okresie spędzonym "za kratkami" mężczyzna będzie w jakimkolwiek stopniu gotowy na powrót do społeczeństwa, ale te 10 lat z pewnością pozwoli ofierze odetchnąć pełną piersią po trwającym miesiącami horrorze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: polsat news

Następny artykuł