Ksiądz więził i krzywdził dziewczynkę bez skrupułów. Wyrok sądu powala

Ksiądz więził i krzywdził dziewczynkę bez skrupułów. Wyrok sądu powala Źródło: Unsplash Jordan VC

Istnieją zbrodnie, które powinny być karane z cała stanowczością. Jedną z nich bez wątpienia jest gwałt. Ksiądz wykazał się wyjątkowym bestialstwem. Bez skrupułów więził i wykorzystywał seksualnie dziewczynkę. Wyrok, który zapadł w jego sprawie jest ostateczny.

Z całą pewnością gwałt to jedna z tych zbrodni, która zasługuje na stanowczą karę. Niestety wśród duchownych znajdują się zwyrodnialcy, którzy potrafią skrzywdzić nawet niewinne dziecko. Sprawa zakończyła się w tym wypadku wyrokiem sądu.

Gwałt, który spotkał ją jako dziewczynkę zniszczył jej życie

Nie da się ukryć, że gwałt to jedna z tych rzeczy, która zostawia trwałe blizny na psychice. Jako 13-latka doznała prawdziwego okrucieństwa z rąk duchownego, u którego szukała pomocy. W jej rodzinnym domu dochodziło do aktów przemocy. Ksiądz postanowił wykorzystać tą sytuację w haniebny sposób. Wywiózł dziewczynkę poszukującą wsparcia z dala od domu i zaczął wykorzystywać seksualnie. To jednak nie była jednorazowa sytuacja. Wszystko trwało przez kilkanaście miesięcy.

Gwałt ze strony duchownego był jej zadawany regularnie. Doszło nawet do tego, że dziewczynka zaszła w ciążę. Ksiądz kazał jej dokonać aborcji. W celu zachowania milczenia przez 13-latkę groził jej śmiercią. Regularnie otumaniał ją również lekami psychotropowymi. Cała sytuacja wyszła na jaw w 2008 roku podczas rozmowy z pedagog szkolną. Sąd wydał ostateczny wyrok w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyrok może wywołać konsternację 

Bestia odziana w sutannę została zatrzymana przez policję. Mężczyzna został skazany na osiem lat pozbawienia wolności. Niestety jego wyrok został skrócony. Finalnie oprawca odpowiedzialny za wielokrotny gwałt wyszedł na wolność po czterech latach. Po pewnym czasie został pozbawiony stanu duchownego. Ten wyrok jest stanowczo zbyt łagodny jak na czyn, którego się dopuścił. Jednak dziewczynka, już jako dorosła kobieta, postanowiła pozwać również Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej, do którego należał gwałciciel. Wyrok w tej sprawie jest o wiele bardziej satysfakcjonujący.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne doniesienia. Nie żyje zasłużony polski lekarz, uratował życie i zdrowie dziesiątkom osób

2. Nie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek

Sąd zdecydował, że pokrzywdzona ma od towarzystwa otrzymać odszkodowanie w wysokości miliona złotych i dożywotnią rentę. Złożona apelacja na nic się nie zdała i wyrok jest już ostateczny. Gwałt został zrekompensowany przynajmniej w taki sposób. Nie zmienia to jednak faktu, że ksiądz swoim nieludzkim postępowaniem zgotował dziewczynce piekło. Przełożyło się to również na jej późniejsze dorosłe życie, które było spowite bólem i cierpieniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek pokonany przez koronawirusa. Nie cierpiał na inne choroby
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Porażające wieści dla polskich rodzin, wiele osób się wścieknie. 500 plus zawieszone?
  4. 5-latek chory na koronawirusa zadał mamie porażające pytanie. Zalała się łzami, teraz błaga tylko o jedno
  5. Już są. Na kontach emerytów pojawiły się pieniądze, wiadomo ile
  6. Ktoś zostawił na drzwiach 10 zł i prośbę o kupno mleka. Po chwili stało się niesamowite

Źródła: RMF24 / FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News