Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze

Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze Źródło: youtube/CNN

Gwałt i porwanie to tylko część koszmaru, który musiała przeżyć ta dziewczyna. Ma zaledwie 12 lat, a jej życie przypomina horror, z którego nie można się obudzić. Nastoletnią dziewczynkę spotkał tragiczny los.

Gwałt i porwanie to zaledwie początek historii Karli Jacinto. Dziewczyna miała 12 lat, gdy poznała starszego o dziesięć lat mężczyznę. Myślała, że to miłość na całe życie, lecz jako dziecko była dla niego jedynie wyjątkowo łatwym celem. Traktował ją tak, by każdego dnia coraz bardziej się w nim zakochiwała. Ich związek miał być spełnieniem jej marzeń, a sprawił, że przeżyła niewyobrażalny koszmar. 

Gwałt, który przeżyła 43000 razy

Miłość jej życia okazała się sutenerem. Był na tyle przekonujący, że udało mu się wywieźć Karlę do Meksyku, gdzie nie miała żadnego kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi. Ukochany zmusił ją tam do prostytucji. Dziennie była zmuszana przyjmować po 30 klientów. Przez cztery lata pracy jako prostytutka, dokonano na niej gwałtu około 43000 razy. 

Okazało się, że mężczyzna, w którym się zakochała, pracował dla dobrze zorganizowanego gangu sutenerów. Na miejscu było wiele takich dziewcząt jak Karla, które miały mieszkać w pałacach z ukochanymi, a zostały zmuszone do prostytucji, nie mając żadnych praw. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Gwałt to nie najgorsze, co przytrafiło się tej dziewczynce

W całej historii Karli najgorsze było jednak to, że klienci, których obsługiwała, zdawali sobie sprawę z tego, że zarówno ona, jak i jej koleżanki, przetrzymywane są wbrew własnej woli. Wiedzieli również, że nie są nawet pełnoletnie. 

- Policjanci w mundurach przychodzili do naszych pokojów i musiałyśmy robić wszystko, czego od nas chcieli. Trwało to po trzy, cztery godziny. Brzydziłam się nimi. Oni wiedzieli, że jesteśmy nieletnie - wyznała Karla. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Na szczęście jej historia ma dobre zakończenie. W wieku 16 lat udało jej się skontaktować z organizacją, która zajmuje się walką z handlem ludźmi. Z ich pomocą udało jej się uciec z koszmaru, w którym żyła. Dziś, bazując na swoich doświadczeniach, sama pomaga ofiarom gwałtu i porwania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News