Przytrzymywał 7-latkę i wielokrotnie gwałcił, ale niestety nie tylko. Wstrząsające doniesienia z polskiego miasta

Przytrzymywał 7-latkę i wielokrotnie gwałcił, ale niestety nie tylko. Wstrząsające doniesienia z polskiego miasta Źródło: Libreshot/Martin Vorel

Gwałt na dziecku to niewyobrażalna zbrodnia. Ten mężczyzna jednak nie potrafił się powstrzymać. To, co zrobił, wstrząsnęło zarówno policją, jak i opinią publiczną. Dziewczynka wycierpiała z jego rąk niewypowiedziane katusze. Teraz jej oprawca odpowie za swoje bestialskie poczynania.

Gwałt, którego dopuścił się na 7-letniej dziewczynce ten 41-latek z Ostrołęki to nie jedyne przestępstwo, za które mężczyzna odpowie za kratkami. Ciężko sobie wyobrazić, że coś takiego mogło dziać się za drzwiami normalnego mieszkania, ale właśnie tak operują pedofile - podstępnie, wtapiając się w tłum. Nikt nie podejrzewał, że ten mężczyzna mógłby dopuścić się tak bestialskich czynów.

Gwałt na siedmiolatce wymusił przemocą

Do wydarzeń miało dojść w marcu 2019 w Ostrołęce. Mężczyzna miał przetrzymywać i przemocą zmuszać do współżycia oraz innych czynności seksualnych siedmioletnią dziewczynkę. Za wyżej wymienione przestępstwa mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

41-latek nie przyznaje się do winy i utrzymuje, że do niczego dziecka nie zmuszał. Dowody świadczą jednak o czymś zupełnie innym. Rodzice dziewczynki niecierpliwie czekają na wymierzenie sprawiedliwości. Zarówno policji, jak i prokuraturze ciężko uwierzyć jest w wyrachowanie mężczyzny i jego zdolność do zaprzeczenia tego, co się wydarzyło, mimo istnienia obciążających dowodów oraz zeznań. Ostrołęka w napięciu czeka na koniec procesu.

Oficjalnie informacje prokuratury na temat zdarzenia

- Mężczyzna w marcu 2019 r. przy użyciu przemocy polegającej na przytrzymywaniu dziewczynki, kilkukrotnie doprowadził ją do obcowania płciowego i innych czynności seksualnych - poinformowała media Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Prokuratura skomentowała również zeznania oskarżonego o pedofilię mężczyzny. Według tego, co do tej pory udało się ustalić, oskarżony nie przyznaje się do winy.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- W złożonych wyjaśnieniach zaprzeczył, by kiedykolwiek dopuścił się zachowań seksualnych wobec małoletniej dziewczynki - przekazała mediom Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 MINUS. Stracą na tym SETKI TYSIĘCY Polaków

źródło: polsat news

Następny artykuł