Zgwałcił i zabił 36 kobiet. Przed egzekucją miał zaskakujące życzenie kulinarne

Zgwałcił i zabił 36 kobiet. Przed egzekucją miał zaskakujące życzenie kulinarne Źródło: Wikimedia Commons/Donn Dughi

Udowodniono mu gwałt i morderstwo 36 kobiet, choć mówi się, że ofiar było cztery razy więcej. Słynny, psychopatyczny morderca został skazany za to na karę śmierci. Przed wykonaniem wyroku miał nietypowe życzenie kulinarne.

Oskarżony o gwałt morderca wstrząsnął całym światem. O zbrodni tego słynnego psychopaty pisano nie tylko w lokalnych, ale w światowych mediach. Jego proces zakończył się oczywistym wyrokiem. Choć w jego domu znaleziono ciała 36 kobiet, to szacuje się, że liczba jego ofiar mogła sięgnąć nawet 100 osób.

Jeden z brutalniejszych morderców w historii

Ted Bundy to jeden ze słynniejszych morderców w historii USA. Wielokrotnie pojawiał się w kulturze popularnej, kręcono o nim film fabularne, dokumenty, a wiele muzyków zahaczało o jego historię w swoich utworach. Przestępca był seryjnym mordercą i gwałcicielem. Zidentyfikowano jedynie 20 jego ofiar, choć w jego domu było aż 36 ciał. Części z nich z powodu stanu rozkładu nie udało się zidentyfikować.

Morderca szukał swoich ofiar w miejscach publicznych. Szukał kobiet atrakcyjnych fizycznie. Ich uwagę i zaufanie zdobywał udając osobę, która potrzebuje pomocy lub funkcjonariusza służb. Ze względu na atrakcyjną aparycję, szło mu to z łatwością. Kobiety zwabiał do auta, po czym uderzał je w tył głowy tępym narzędziem. Część ciał porzucał w Taylor Mountain. Wiadomo też, że dopuszczał się nekrofilii.

Za gwałt i morderstwo został skazany na śmierć. Wszystkich zaskoczyła jego prośba o ostatni posiłek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po skazaniu go na śmierć próbował w różny sposób odwołać się od wyroku. Jego adwokat zapewniał, że jeśli rodziny ofiar napiszą list o amnestię, ten wyjawi, gdzie znajdują się szczątki zamordowanych kobiet. Rodziny ostatecznie odmówiły, a Ted Bundy został ostatecznie skazany na śmierć poprzez krzesło elektryczne. Zgodnie ze zwyczajem w USA, skazany na śmierć może wybrać sobie ostatni posiłek.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd PORAŻA
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Skazani na śmierć mają często nietypowe życzenia, takie jak np. pojedyncza oliwka (jak np. morderca Vistor Feugeur). Jednak Ted Bundy poprosił, aby podano mu tradycyjny, średnio wypieczony stek, jajka, chleb tostowy z masłem i dżemem, a do picia mleko oraz sok. Strażnicy nie ukrywali swojego zaskoczenia tym, że poprosił o tak zwyczajny w ich rozumieniu posiłek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Następna dziura w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: Jestpozytywnie

Następny artykuł