Uczyła 12-latkę stosunku oralnego wykorzystując do tego hot doga. Ale najgorsze stało się dopiero potem, wszystko nagrała telefonem

Uczyła 12-latkę stosunku oralnego wykorzystując do tego hot doga. Ale najgorsze stało się dopiero potem, wszystko nagrała telefonem Źródło: .

Gwałt na zawsze odmienił życie nastolatki, a fakt, że wszystko nagrano, dosłownie mrozi krew w żyłach. Kobieta dopuściła się potwornych rzeczy względem nieletniej.

Gwałt to tylko początek listy potwornych rzeczy, za które oskarżona poniesie surowe konsekwencje. Bezbronna 12-latka nie miała najmniejszych szans, by jakoś zapobiec tragedii. Informacje, które pojawiły się w mediach, odbierają mowę i aż trudno sobie wyobrazić, że ktoś mógł wyrządzić nieletniej taki koszmar. 

Uczyła 12-latkę seksu oralnego 

43-letnia Kimberly Ann Cooke, mieszkanka w Great Falls, w Montanie w Stanach Zjednoczonych, została oskarżona o dopuszczenie się przestępstwa na tle seksualnym na 12-latce. Jak podają zagraniczne media, kobieta początkowo uczyła nastolatkę seksu oralnego, a jako rekwizyt wykorzystywała do tego hot doga. 

Dziewczynka nie mówiła o niczym swoim rodzicom, a cała prawda wyszła na jaw zupełnym przypadkiem, gdy jej mama dostrzegła podejrzaną wiadomość w jej telefonie. Od razu zainteresowała się sprawą, jednak nie podejrzewała, że odkryje wówczas coś tak potwornego. Okazało się, że 43-latka dopuściła się czegoś jeszcze gorszego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagrała gwałt na 12-latce 

Policja, która zajęła się sprawą, oprócz 43-latki wyłoniła jeszcze jednego podejrzanego. Jest nim Josh Rowland, który, jak potwierdziły nagrania z telefonu Kimberly, zgwałcił nastolatkę i pozwolił, by jego znajoma wszystko uwieczniła telefonem komórkowym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiani piosenkarze skazani za zbiorowy gwałt. Wszystko nagrali i upublicznili
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Oboje zostali odprowadzeni do prokuratury, która wszczęła śledztwo, a oskarżony o wykorzystanie seksualne mężczyzna niemal od razu przyznał się do winy. Ruszył proces, a liczne przesłuchania nie pozwalały pokrzywdzonej zapomnieć o wielkiej krzywdzie. Jej rodzice zaciekle walczyli o surową karę dla przestępców, choć wiedzieli, że to nie cofnie czasu. Finalnie Cooke została skazana na 15 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przystawili mikrofon do ust 12-letniej Viki Gabor. Ujawniła całą prawdę o Roksanie Węgiel
  2. Nastolatek popełnił samobójstwo. Potem ojciec poszedł do szkoły i aż znieruchomiał, gdy dowiedział się przerażającej prawdy
  3. Cukrowe ciastka z domowym lukrem są lepsze nawet od pierników! Cudownie smakują i ozdobią choinkę, przepis jest prostszy niż myślisz
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala  
  5. Następna DZIURA w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

Źródło: metrocouk

Następny artykuł