Kobieta została brutalnie zgwałcona w bocznej uliczce. Jednak najgorsze pokazało nagranie z monitoringu, zachowanie ochrony jest ohydne

Kobieta została brutalnie zgwałcona w bocznej uliczce. Jednak najgorsze pokazało nagranie z monitoringu, zachowanie ochrony jest ohydne Źródło: unsplash/Andrew Neel/

Brutalny gwałt na zawsze odmieni życie tej kobiety, której pozostaje już tylko domagać się zadość uczynienia. Media podają, że kamery monitoringu z miejsca, w którym doszło do tragedii, uchwyciły coś ohydnego.

Gwałt w każdym przypadku jest okrutnym czynem, a ofiara nigdy nie będzie w stanie o nim zapomnieć. Gdy sprawca nie okazuje litości, pokrzywdzona ma jedynie nadzieję, że w pobliżu znajdzie się ktoś, kto pospieszy się jej z pomocą. Niestety, często się zdarza, że w pobliżu nie pojawia się nikt, a jak pokazuje ta historia, może wydarzyć się coś jeszcze o wiele gorszego. 

Brutalny gwałt w bocznej uliczce 

Do potwornego zdarzenia doszło w połowie października tego roku w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Młoda kobieta, mieszkanka Florydy, udała się tam na wycieczkę i miała nadzieję mile spędzić czas. Nawet w najgorszych snach nie podejrzewała, że wydarzy się coś takiego. 

Niedługo po przyjeździe Amerykanka zdecydowała się odwiedzić popularny w tamtejszych okolicach bar "El Hefe". Wieczór zapowiadał się przyjemnie, ale zupełnie niespodziewanie kobieta zaczęła się czuć coraz gorzej. Stopniowo traciła nad sobą kontrolę, aż w końcu pewien mężczyzna postanowił jej pomóc i wyprowadzić z lokalu. 

Ochroniarz baru otworzył mu tylne drzwi, prowadzące do ciemnej uliczki, którą turyści czy nawet lokalni mieszkańcy nie mieli w zwyczaju chodzić. Tam mężczyzna zaczął dobierać się do osłabionej kobiety, która nie mogła w żaden sposób się obronić. Znajdujące się na zewnątrz kamery monitoringu uchwyciły, jak nieznajomy dopuścił się gwałtu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zachowanie ochrony jest ohydne 

Monitoring uchwycił jednak coś jeszcze. Choć manager lokalu wyznał na komisariacie, że koszmarnego dnia kamery wewnątrz "El Hefe" akurat przestały działać, z monitoringiem zewnętrznym wszystko było w porządku. To właśnie on uchwycił ohydne zachowanie ochroniarzy, którzy stali i przyglądali się, jak mężczyzna gwałci Amerykankę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Brak jakiekolwiek reakcji to jednak nie wszystko, bowiem obaj pracownicy baru śmiali się z koszmarnej sytuacji. Po gwałcie sprawca porzucił nieprzytomną kobietę, którą dopiero po chwili zauważył przechodzień. Ofiara trafiła do szpitala, gdzie potwierdzono gwałt, a po wstępnym leczeniu kobieta zgłosiła sprawę na policję

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście  
  5. Opłaty za wywóz śmieci zedrą z ciebie OSTATNIE grosze. Jest jeden sposób na płacenie mniej

Źródło: fakt 

Następny artykuł