22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy

22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy Źródło: unsplash

Gwałt, którego dokonał mężczyzna jest wstrząsający. 22-latek wykorzystał seksualne niewinne dziecko, które ledwo skończyło roczek. Pojawiły się nowe, nieoficjalne doniesienia w sprawie, okazuje się, że maleńka dziewczynka przeszła jeszcze większy dramat za sprawą swojego oprawcy.

Gwałt do którego doszło w Łomży wstrząsnął całym krajem. Bezbronne dziecko zostało brutalnie wykorzystane przez mężczyznę, który miał się nim zająć. Kolejne wiadomości dotyczące zdarzenia są jeszcze bardziej niepokojące.

Gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce

W minioną sobotę mężczyzna został poproszony przez swoją kuzynkę o opiekę nad jej roczną córeczką. Bez problemu zgodził się na prośbę matki dziecka. Mała została pod jego czujnym okiem, tak jak życzyła sobie tego jej mama. Niestety, kobieta nie mogła się spodziewać, że podczas jej nieobecności dojdzie do wielkiej tragedii, w której ofiarą będzie jej dziecko.

Po spędzonym wieczorze w towarzystwie swojego wujka, dziecko trafiło do szpitala. 13-miesięczna dziewczynka miała obrażenia głowy, kończyn i miejsc intymnych. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że była też przypalana papierosami przez mężczyznę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ofiara mężczyzny przebywa teraz w szpitalu, pod profesjonalną opieką lekarzy. Na szczęście jej życiu nic nie zagraża. Lekarze pracujący na zmianie w momencie w którym dziecko pojawiło się w placówce, natychmiast poinformowali o zdarzeniu policję. 

Kara za gwałt na dziecku

Funkcjonariusze odnaleźli 22-latka, który w chwili aresztowania znajdował się pod wpływem alkoholu. Z racji na jego stan, dopiero w niedzielę możliwe było jego przesłuchanie. Mężczyzna za gwałt na dziecku usłyszał zarzut, wiadomo już, że sąd śledczy zadecyduje o 3-miesięcznym pozbawieniu wolności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Pedofil w programie TVN?! Pilna akcja policji, jest oświadczenie prokuratury

Zgodnie z ustaleniami policji, mieszkanie w którym przebywała dziewczynka, nigdy nie było sprawdzane przez funkcjonariuszy pod kątem przemocy domowej. Policja nie otrzymała doniesień od sąsiadów, że niezbędne jest tam przeprowadzenie inspekcji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hojna waloryzacja zagrożona. 7 mln emerytów ma OGROMNY problem
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

źródło: rmf24

Następny artykuł