Afera w policji, 3 wysoko postawionych mundurowych zgwałciło młodszą koleżankę z pracy. Ogłoszono wyrok sądu dla rosyjskich funkcjonariuszy

Afera w policji, 3 wysoko postawionych mundurowych zgwałciło młodszą koleżankę z pracy. Ogłoszono wyrok sądu dla rosyjskich funkcjonariuszy Źródło: Pexels.com / Kat Jayne

Gwałt, jakiego dopuścili się wysoko postawieni mundurowi, był karygodny. Mężczyźni dokonali tego haniebnego czynu na młodszej koleżance z pracy. W ich sprawie zapadł już wyrok, zostali surowo ukarani.

Gwałt na 23-letniej policjantce miał miejsce w Rosji w październiku 2018 roku. Funkcjonariuszkę napadło i zgwałciło trzech funkcjonariuszy na komisariacie. Cała czwórka piła tam po pracy alkohol. W sprawie haniebnego czynu mężczyzn zapadł wyrok rosyjskiego sądu. Mundurowi najbliższe lata spędzą za kratkami. Muszą także zapłacić skrzywdzonej w okrutny sposób 23-letniej kobiecie zadośćuczynienie. 

Za gwałt na koleżance spotka ich surowa kara

Jesienią ubiegłego roku trzej wysoko postawieni policjanci zgwałcili młodszą koleżankę z pracy, z którą najpierw pili alkohol. Ten pozornie miły, październikowy wieczór skończył się dla niej ogromną tragedią. To wyjątkowo haniebny czyn, biorąc pod uwagę fakt, że popełniły go osoby wykonujące zawód zaufania społecznego i służący m.in. pokrzywdzonym ludziom, w tym ofiarom gwałtów. Po roku od tamtych strasznych wydarzeń rosyjski sąd skazał mężczyzn na karę więzienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


 
Wszyscy trzej mundurowi zostali uznani za winnych zbiorowego gwałtu i napaści seksualnej przez sąd rejonowy w Kirowie (zachodnia część Ukrainy). Edward Matwiejew, Sałat Galijew oraz szef wydziału migracji Paweł Jaromczuk najbliższe lata spędzą za kratkami.

Policjanci mają wypłacić także odszkodowanie swojej ofierze 

Mężczyźni zostali skazani na 6 i 7 lat więzienia. Co więcej, zobowiązano ich do wypłaty odszkodowania 23-letniej koleżance z pracy. Jak informuje portal "Moscow Times", zadośćuczynienie ma wynosić 3 miliony rubli, czyli około 185 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

Z uwagi na to, że w trakcie rozprawy ujawniono wiele szczegółów haniebnego czynu, jakiego policjanci dopuścili się na 23-latce, rozprawa nie była jawna. Nie ujawniono także tożsamości kobiety - ofiary tego brutalnego zbiorowego gwałtu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Źródło: o2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News