Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem

Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem Źródło: unsplash.com/Gabriel Benois

Gwałt miał miejsce w szpitalu, na specjalnym oddziale, gdzie kobieta miała mieć zapewnione bezpieczeństwo i całodobową opiekę personelu. Czuła się tam pewnie i miała nadzieję, że szybko wyjdzie do domu. Pewnego wieczora doszło do dramatu.

Gwałt w szpitalnym łóżku był niewyobrażalnym dramatem, a mężczyzna tuż po wykorzystaniu kobiety, kazał jej zrobić jeszcze coś, na co nie miała już kompletnie siły. Była dostatecznie upokorzona, jej problemy psychiczne tylko się pogłębiły.

Została wykorzystana we własnym, szpitalnym łóżku

48-letni pielęgniarz, Mohamed Kamara, upatrzył sobie jedną z pacjentek szpitala. Miał sprawować nad nią opiekę 24 godziny na dobę. Kobieta, która trafiła do Royal London Hospital, w życiu nie pomyślałaby, że w miejscu, w którym powinna się czuć bezpiecznie, zostanie tak okrutnie potraktowana. Pewnego wieczora Mohamed zjawił się przy jej łóżku, zasunął zasłony i dał jej do połknięcia tabletki nasenne.

Kobieta się opierała i nie chciała wziąć "nadprogramowych" leków, nie wiedziała wtedy jeszcze zresztą, czemu mają dokładnie służyć. Pielęgniarz nie miał już pomysłów, jak może uśpić pacjentkę, dlatego po prostu ją unieruchomił ciężarem swojego ciała i zgwałcił. Zakazał jej krzyczeć, a po wszystkim groził jej i zakazał wzywania policji. Kiedy skończył wykorzystywać pacjentkę, zmusił ją do czegoś jeszcze straszniejszego. Miała sama pójść pod prysznic, a następnie zmienić prześcieradło w łóżku. Nie chciał, by po incydencie zostały jakiekolwiek ślady. Tragicznie ją tymi poleceniami upokorzył. 

Gwałt pozostawił w jej psychice nieodwracalne zmiany. Pielęgniarz został w końcu skazany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramat kobiety rozegrał się 17 maja 2017 roku. Przebywała na oddziale, na którym personel miał zająć się jej zdrowiem psychicznym. Ze szpitala wyszła jeszcze bardziej rozchwiana i przestraszona. O wszystkim powiedziała po dłuższym czasie swojej córce. Mohamed został aresztowany rok po wydarzeniach, w lipcu 2018 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek poszedł do szpitala, by poznać wnuczkę. Na miejscu odkrył okrutne kłamstwo swojej córki
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

U kobiety stwierdzono zespół stresu pourazowego, niestabilność emocjonalną i depresję. Sprawa gwałtu ją przerosła, a musiała jeszcze o wszystkim opowiedzieć na policji i przed sądem. Rada Pielęgniarstwa i Położnictwa wydaliła bezlitosnego sprawcę ze szpitala, a także dożywotnio zakazała wykonywania zawodu pielęgniarza oraz pracy w szpitalach i ośrodkach opieki. Mężczyznę oprócz tego skazano na 15 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pazerny nastolatek wystawił matce rachunek za obowiązki domowe. Tak go załatwiła, że odebrało mu mowę
  2. "Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie
  3. Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

Źródło: Metro

Następny artykuł