Zgwałcili 27-letnią mamę i wszystko nagrali. 10 dni później kobieta już nie żyła

Zgwałcili 27-letnią mamę i wszystko nagrali. 10 dni później kobieta już nie żyła Źródło: wikimedia.org

Gwałt nie bez przyczyny nazywany jest czasami "zabójstwem duszy". Zniszczenie człowiekowi intymności poprzez wykorzystanie go dla seksualnych żądz to potworna zbrodnia, której efektów psychicznych nie jest w stanie nic cofnąć. O ile ciało może się zregenerować, o tyle psychika często jest do końca życia wypaczona. Boleśnie przekonała się o tym ta 27-latka.

Gwałt był tylko preludium do smutnego końca 27-letniej kobiety. Jenna Johnson prowadziła spokojne, wydawałoby się, życie w Szkocji. Mieszkała z dwójką swoich pociech w Highlands, górzystym rejonie na północy kraju. Nikt nie spodziewał się jednak, że kobieta jest w stanie skrywać tak potworną tajemnicę. 27-latka została bowiem skrzywdzona w jeden z najokrutniejszych sposobów, jaki zna człowiek. Na przełomie 2018 i 2019 roku kobieta została zgwałcona, w czym udział brało dwóch mężczyzn. Okoliczności zdarzenia są jednak o wiele gorsze.

Gwałt był początkiem końca jej życia

27-latka miała zostać nafaszerowana narkotykami, a następnie być długo gwałconą przez jednego z dwóch mężczyzn, którzy ją napadli. Mało tego - przed samym gwałtem kobieta została pobita, a kiedy jeden z mężczyzn zaspokajał chore żądze, drugi nagrywał katusze 27-letniej Johnson. Mimo tak potwornej zbrodni, udało im się sprawić, że kobieta nikomu nie powiedziała o tym, jak straszne katusze przeżyła. Zagrozili bowiem Jennie, że umieszczą materiał z gwałtu w sieci, a to doprowadzi prosto do utraty przez nią prawa do opieki nad jej ukochanymi dziećmi. Kobieta 10 dni przeżyła w potwornych mękach psychicznych. Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie, jakie katusze musiała przeżywać nie tylko w trakcie gwałtu, ale także i po nim. Finalnie Jenna Johnson odebrała sobie życie na początku stycznia. Rodzinę zaalarmował fakt, że kobieta nie zjawiła się na obiedzie u swojej matki, na który była z nią umówiona. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kto wiedział o gwałcie na kobiecie?

W końcu wyszło jednak na jaw, co przeżyła Jenna. Poddano ją sekcji zwłok, która jednak nie dała jednoznacznych wyników. Według śledczych część znaków świadczy o tym, że kobieta została zgwałcona, ale wiele z nich zostało już zatartych, dlatego nie ma jednoznacznej opinii. O tym, jakie potworności przeżyła Jenna jest przekonana jej 21-letnia siostra Kelsey. Ta nie wątpi w to, że 28-latka została brutalnie wykorzystana i żąda ukarania sprawców. Jak wskazuje, ktoś powinien wiedzieć o gwałcie na jej siostrze, ponieważ odpowiedzialni za gwałt zwyrodnialcy chwalili się ze swojego czynu. - Prawdopodobnie ktoś wiedział, że ci dwaj mężczyźni narkotyzowali moją siostrę, gwałcili ją i nagrywali, ponieważ się tym chwalili… Nie wiem, czy szantażowali ją czy jedynie wykorzystywali, ale wiem, że bardzo cierpiała. Jenna była wierną przyjaciółką i całkowicie oddaną swoim dzieciom mamą - mówi siostra zmarłej.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda ma nogi do nieba i figurę modelki! Te zdjęcia odbiorą wam mowę!
  2. Największy SEKRET Hanki Bielickiej wyszedł na jaw! NIKT nie mógł się tego po niej spodziewać
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Popularne Następny artykuł