Gwałcił 12-latkę rano w środku miasta. Nikt nie reagował, wszyscy spieszyli się do pracy

Gwałcił 12-latkę rano w środku miasta. Nikt nie reagował, wszyscy spieszyli się do pracy Źródło: Obaldela

Gwałt na dziecku miał miejsce w środku miasta. Napastnik złapał 12-latkę w centrum i zaciągnął do zaułka. Dziewczynka głośno błagała o ratunek, jednak nikt się nie zatrzymał, by jej pomóc.

Gwałt był prawdopodobnie jedynym celem ataku mężczyzny. Dziewczynka szła w odwiedziny do swojej cioci, gdy nagle napastnik mocno ją chwycił i zaciągnął w ciemną uliczkę. Byli w środku miasta, a wokół krzątali się ludzie. Żaden z nich jednak nie zareagował na rozpaczliwe wzywanie pomocy. 

Gwałt miał miejsce w środku miasta

Potworne wydarzenia miały miejsce w samym centrum stolicy Argentyny, Buenos Aires. 12-latka szła wcześnie rano z wizytą do swojej cioci. Na ulicach krzątało się wiele osób. Nagle z zaułka wyszedł postawny mężczyzna, szybko dogonił dziecko i mocno złapał za usta. Zaczął wlec dziewczynkę do ciemnego zaułka, nie była w stanie się wyrwać, ale zdołała ugryźć napastnika w dłoń. Kiedy zwolnił ucisk, 12-latka zaczęła głośno wzywać pomocy. Kilka osób odwróciło się w stronę dziecka, jednak nikt nie zareagował. Pochłonięci swoimi sprawami przechodnie po prostu szli dalej, śmiesząc się do pracy. 

Kiedy już wydawało się, że dziewczynka nie ma żadnych szans na uwolnienie się z rąk napastnika, nagle otoczyło ich stado bezpańskich psów. Są one bardzo częstym widokiem w tym kraju, szczególnie w dużych miastach. Czworonogi zaczęły warczeć na napastnika i gryźć go po nogach, jednocześnie omijając dziewczynkę. Robiły to tak długo, aż wystraszony i pogryziony mężczyzna puścił dziecko i uciekł. Po chwili zwierzęta rozeszły się i zostawiły ją samą. 

Gwałt udaremniło stado bezdomnych psów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka pobiegła do cioci i opowiedziała jej całą sytuację. Na drugi dzień udała się do sklepu ze starszą siostrą. Kupiła trochę chleba, mięsa i przekąsek, po czym udała się w to samo miejsce, gdzie została uratowana przez psy. Podziękowała swoim wybawcom, dając im wszystkie smakołyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

- Jestem bardzo wdzięczna tym zwierzętom. Nie rozumiem, dlaczego ludzie mi nie pomogli, przecież widzieli, że zaatakował mnie ten człowiek - powiedziała napadnięta 12-latka.

Napaść na 12-letnią dziewczynkę została zgłoszona lokalnej policji. Funkcjonariusze nie zdołali niestety ustalić tożsamości mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News