Chciał zgwałcić 15-latkę. Na "spotkanie" zabrał swoją 3-letnią córkę

Chciał zgwałcić 15-latkę. Na "spotkanie" zabrał swoją 3-letnią córkę Źródło: screen / Pulaski County Sheriff’s Office

Gwałt, który zaplanował pedofil z Arkansas był wyjątkowo paskudny. Umówił się przez internet na spotkanie z 15-latką. Przywiózł ze sobą swoją 3-letnią córkę.

Gwałt, który zaplanował Michael Shawn Kelley, był wyjątkowo paskudny. Pedofil uwodził nieletnie dziewczyny na czacie. W końcu umówił się na spotkanie z 15-latką. Zabrał ze sobą swoją 3-letnią córkę i pojechał do niej do Jacksonville.

Gwałt zaplanował przez internet

Pedofil, który już wcześniej został skazany na 13 lat więzienia, podrywał młode dziewczyny przez czat na Facebooku. W końcu umówił się na spotkanie z 15-latką. Na pytanie, co chciałby robić, kiedy się zobaczą odpowiedział, że palić i uprawiać seks.

Kilka dni później był już w drodze na umówione spotkanie w Jacksonville w stanie Arkansas. Przed przyjazdem upewniał się, że dziewczyna będzie z nim uprawiać seks zaraz po dotarciu na miejsce. Poprosił również, żeby wyszła po niego na podwórko, bo wie, że jest nieletnia i obawia się zasadzki policyjnej. Jego obawy okazały się słuszne. Na spotkanie jechał ze swoją 3-letnią córką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwałt który zaplanował, nie doszedł do skutku. To była policyjna zasadzka

Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku przez funkcjonariusza, który prowadził ukrytą akcję przeciwko pedofilom w sieci. Największym zaskoczeniem dla policjanta było to, że 36-latek na spotkanie przyjechał ze swoją 3-letnią córką.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie

2. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz 

Dziewczynka została oddana w ręce matki, a mężczyzna bezzwłocznie aresztowany. W czasie rozprawy w Pulaski County Circuit Court in Little Rock przyznał się do nękania dzieci w internecie. Dzięki temu uniknął dożywocia. Do zasądzonych 13 lat dodano mu kolejnych 7. Zostanie również dożywotnio wpisany na listę przestępców seksualnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP ma nowe miejsce na sylwestra. Wiele osób jest ZSZOKOWANYCH
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Wszyscy rozsmakują się w kotletach schabowych z niespodziewanym dodatkiem. Mała rzecz, a tworzy najsmaczniejsze danie 
  4. Ważne ostrzeżenie na Wszystkich Świętych. Wielu Polaków nie będzie zadowolonych
  5. Mama z przyjacielem zmasakrowała 8-miesięczną córeczkę. Leżała w kałuży krwi, kiedy pielęgniarka ją zobaczyła, zemdlała z przerażenia  

źródło: Metro

Następny artykuł