Wielka gwiazda zniknęła 10 lat temu. Wyjawiła porażający powód, była gwałcona i trzymana w niewoli

Wielka gwiazda zniknęła 10 lat temu. Wyjawiła porażający powód, była gwałcona i trzymana w niewoli Źródło: unsplash Kat J

Gwałt i przetrzymywanie: takie bestialstwo spotkało gwiazdę. Po 10 latach znana piosenkarka wyznała powód swojego zniknięcia. Jej dramatyczna historia przyprawia o ciarki i łzy współczucia.

Gwałt, który ją spotkał, to prawdziwa tragedia. Oprawca przetrzymywał ją wbrew woli. Gwiazda zniknęła z show biznesu na 10 lat. Teraz powróciła i przerwała milczenie. Wszyscy dowiedzieli się o jej dramatycznej historii.

Gwałt i przetrzymywanie

Nie da się ukryć, że gwałt to jedna z najgorszych zbrodni, jakiej można dokonać na drugim człowieku. Wyrządza spustoszenie nie tylko fizycznie. Odarcie kogoś z człowieczeństwa i godności dotkliwie rani też psychikę.

Niestety na tym świecie jest cała masa zwyrodnialców, którzy nie potrafią okiełznać swoich popędów. Dla nich liczy się wyłącznie zaspokojenie ich żądz. Inny człowiek i jego cierpienie nie ma żadnego znaczenia. Oni zostaną ukarani za gwałt, ale ofiara pozostaje sama ze zdruzgotaną psychiką. Takie tragedie spotykają również osoby z pierwszych stron gazet. Ostatnio jedna gwiazda zwierzyła się ze swojej tragicznej historii. Wyznała, że spotkał ją gwałt i przetrzymywanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczne wyznanie gwiazdy

Tragiczna historia została opisana przez znaną piosenkarkę, która była nagrodzona Grammy. Przez ostatnie 10 lat nie było o niej żadnych wieści. Jednak teraz przerwała milczenie i przyznała.

Duffy to artystka, która podbiła rozgłośnie radiowe na całym świecie, wydając w 2008 roku singiel pod tytułem "Mercy". Kompozycja była tak popularna, że piosenkarka otrzymała za nią niezwykle prestiżową nagrodę Grammy. Gwiazda zniknęła jednak z życia publicznego na 10 lat. Niestety powodem była tragedia, jaka ją spotkała. Ostatnio postanowiła na swoim Instagramie wyznać prawdę o swoim zniknięciu. Jej słowa chwytają za serce.

- Zostałam zgwałcona, odurzona narkotykami i trzymana w niewoli przez kilka dni - można przeczytać we wpisie Duffy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyniki sekcji zwłok polityk PiS są wstrząsające. Zwrot w sprawie
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Artystka uspokoiła fanów, że teraz po tych wszystkich latach czuje się już lepiej i w końcu w jej życiu pojawiło się słońce. Co prawda gwałt ją zniszczył, jednak odzyskuje dawne siły. Piosenkarka wyjaśniła również, że przez te wszystkie lata milczała ponieważ nie chciała tego bólu przelewać na swoją sztukę i zarażać nim swoich fanów. Zapowiedziała również, że niebawem pojawi się jej dłuższa wypowiedź na ten temat.

Wyświetl ten post na Instagramie.

You can only imagine the amount of times I thought about writing this. The way I would write it, how I would feel thereafter. Well, not entirely sure why now is the right time, and what it is that feels exciting and liberating for me to talk. I cannot explain it. Many of you wonder what happened to me, where did I disappear to and why. A journalist contacted me, he found a way to reach me and I told him everything this past summer. He was kind and it felt so amazing to finally speak. The truth is, and please trust me I am ok and safe now, I was raped and drugged and held captive over some days. Of course I survived. The recovery took time. There’s no light way to say it. But I can tell you in the last decade, the thousands and thousands of days I committed to wanting to feel the sunshine in my heart again, the sun does now shine. You wonder why I did not choose to use my voice to express my pain? I did not want to show the world the sadness in my eyes. I asked myself, how can I sing from the heart if it is broken? And slowly it unbroke. In the following weeks I will be posting a spoken interview. If you have any questions I would like to answer them, in the spoken interview, if I can. I have a sacred love and sincere appreciation for your kindness over the years. You have been friends. I want to thank you for that x Duffy Please respect this is a gentle move for me to make, for myself, and I do not want any intrusion to my family. Please support me to make this a positive experience.

Post udostępniony przez @ duffy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Organizm, który niedawno przeszedł chorobę, wymaga specjalnego traktowania. Warto wiedzieć, jak o niego zadbać
  2. Robert Kubica o włos od wypadku. Groźny incydent na zakręcie (WIDEO)
  3. Królowa życia jest w ciąży! Są jednak też bardzo złe informacje
  4. Już nie tylko 13. i 14. emerytura? Zaskakująca zapowiedź ws. kolejnego dodatku
  5. Gwiazdor tuż przed śmiercią wysłał SMS-a. Jego treść jest porażająca, łzy same płyną do oczu
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News