Gwałcił ją w alejce, ludzie tylko patrzyli i przechodzili obok. Koszmar wstrząsnął polskim miastem

Gwałcił ją w alejce, ludzie tylko patrzyli i przechodzili obok. Koszmar wstrząsnął polskim miastem Źródło: pexels/kat jayne

Gwałt wstrząsnął jednym z polskich miast. Kobieta padła ofiarą napastnika, obok przechodzili inni ludzie, ale nikt jej nie pomógł. Mieszkańcy są w szoku.

Gwałt to ohydny czyn, który wywołuje zawsze wywołuje sprzeciw społeczeństwa. Ten przypadek jednak wyjątkowo oburzył lokalną społeczność. Nie tylko doszło do wykorzystania seksualnego kobiety, ale co gorsza nikt nie pomógł ofierze, mimo że obok przechodziło kilku świadków.

Okrutny gwałt na kobiecie. Nikt nie zareagował

Do wydarzenia doszło w Stargardzie (województwo zachodniopomorskie), między ulicami Warowną a Złotników, obok Parku Chrobrego. Napastnik zaczepił przechodzącą tamtędy kobietę, a gdy zaczęła uciekać, pochwycił ją i zaciągnął w boczną uliczkę nieopodal lokalu gastronomicznego.

Jak podaje "Głos Szczeciński", powołując się na znającego sprawę informatora, nikt nie pomógł ofierze gwałtu. W trakcie gdy dochodziło do napaści seksualnej, w pobliżu byli potencjalni świadkowie, ale rzekomo żaden z nich nie podjął stosownych działań.

- Szedł tędy pan z psem i jakaś pani, i nikt jej nie pomógł - miał przekazać informator.

Sprawa trafiła do prokuratury. Wciąż nie złapano odpowiedzialnego a gwałt

- Prowadzone jest postępowanie w kierunku podejrzenia popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej na kobiecie. Pokrzywdzona nie została jeszcze przesłuchana, wystąpiono z wnioskiem o jej przesłuchanie - powiedziała "Faktowi" Joanna Biranowska-Sochalska, przedstawicielka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wciąż nie ujęto sprawcy, a lokalna policja bezustannie pracuje nad jego schwytaniem. Wiadomo, że mężczyzna dokonał gwałtu w pobliżu lokalu gastronomicznego, kiedy ten był zamknięty. Cały czas działał monitoring, dzięki czemu policja dysponuje rysopisem sprawcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze nie dawali choremu niemowlakowi żadnych szans. Jego matka wpadła na szalony pomysł. Zadziałał od razu
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Niestety, to u nas doszło do kryminalnego zdarzenia. Była u nas policja, robili oględziny, zdjęcia, pozgrywała zapisy monitoringu. Zdarza się, że o tej porze ktoś z nas jest w lokalu, niestety tym razem nikogo nie było i nikt nie mógł tej kobiecie pomóc - ubolewał właściciel lokalu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

Źródło: Fakt

Następny artykuł