Szła do pracy, gdy na jej drodze stanął nieznajomy mężczyzna. Zaciągnął ją w odosobnione miejsce i nie miał żadnej litości

Szła do pracy, gdy na jej drodze stanął nieznajomy mężczyzna. Zaciągnął ją w odosobnione miejsce i nie miał żadnej litości Źródło: pikio

Gwałt to zdarzenie, które może zrujnować całe życie ofiary. Ta kobieta nie spodziewała się, że podczas codziennej drogi do pracy, dojdzie do tak potwornej tragedii. Jej oprawca nie miał litości.

Gwałt może miał miejsce nawet w najmniej podejrzanej lokalizacji. Znane są przypadki, gdzie dochodziło do takiej zbrodni w domu, czy też na własnym podwórku ofiary. Miejsca, które są dobrze znane, wydaj się bezpieczne. Niestety prawda czasem może okazać się inna. Policja z województwa zachodniopomorskiego poszukuje mężczyzny, który w niedzielę około godziny 6:00 napadał na kobietę. Do wydarzenia doszło w Starogardzie na trasie, którą ofiara pokonywała niemalże każdego dnia. 

Nie ma świadków tego tragicznego czynu

Napaść na kobietę miała miejsce w spokojny, niedzielny dzień. Sprawca wybrał godzinę poranną, a w weekend ruch na ulicy jest o wiele mniejszy niż w dzień roboczy. Jak informuje policja, mężczyzna napadł kobietę i zaciągnął na taras jednej z restauracji na ul. Warowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W tych godzinach lokal był zamknięty, co również zminimalizowało możliwość natrafienia na przypadkowego świadka. To właśnie na tarasie restauracyjnym mogło dojść do gwałtu. Trwają poszukiwania sprawcy napaści. Policja zabezpieczyła już monitoringi z okolicy. Funkcjonariusze ustalają, czy doszło jedynie do napaści, czy również miał miejsce gwałt. Prokuratora została już poinformowana o zdarzeniu. 

Gwałt nie jest wykluczony 

Reporterka Radia ZET rozmawiała z Anna Gembalą, pracownikiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Dowiedziała się, że kobieta została już przesłuchana, jest jednak zbyt wcześnie, aby była w stanie opowiadać o swojej napaści. Potrzebuje czasu, aby ochłonąć i opowiedzieć, co się dokładnie wydarzyło. Właśnie z tego powodu gwałt nie jest wykluczony. Policja oznajmia, że jest jeszcze zbyt wcześnie, żeby mówić o konkretnej kwalifikacji czynu.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach

2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

- Niestety, to u nas doszło do kryminalnego zdarzenia - przyznał w rozmowie z "Głosem Szczecińskim" szef restauracji, gdzie doszło do tego dramatycznego wydarzenia. - Była u nas policja, robili oględziny, zdjęcia, pozgrywała zapisy monitoringu. Zdarza się, że o tej porze ktoś z nas jest w lokalu, niestety tym razem nikogo nie było i nikt nie mógł tej kobiecie pomóc - kontynuował.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia
  2. Wyjątkowo rzadki nowotwór nie daje wiele czasu na walkę o życie. Pierwsze objawy bardzo łatwo przeoczyć, zalicza się do nich ból głowy
  3. Kotlety mielone według sekretnego przepisu Magdy Gessler rozpływają się w ustach. Tego smaku nie da się zapomnieć, prawdziwe cudo
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News