Wielka Brytania żyje zbrodnią popełnioną przez Polaka. Paweł zabił i zgwałcił 21-letnią Brytyjkę

Wielka Brytania żyje zbrodnią popełnioną przez Polaka. Paweł zabił i zgwałcił 21-letnią Brytyjkę Źródło: Fot. Facebook

Gwałt, którego Polak dopuścił się na młodej dziewczynie, wstrząsnął całą Wielką Brytanią. Zamordował ją, a ciało porzucił w miejscu, w którym ponad miesiąc czekało, aż ktoś je odnajdzie. Rodzina nie jest w stanie zrozumieć okrucieństwa młodego mężczyzny.

Gwałt, którego dopuścił się Polak na 21-letniej studentce filozofii, zakończył się dla niej tragicznie. Paweł R., 25-letni rzeźnik, mąż i ojciec dwójki dzieci, został zatrzymany przez policję. Pijaną dziewczynę zaciągnął do swojego samochodu, wykorzystał i zamordował, a jej ciało porzucił w jeziorze, gdzie na znalezienie czekało aż 7 tygodni. 

Gwałt miał miejsce na przełomie stycznia i lutego

Tragedia wydarzyła się w nocy z 31 stycznia na 1 lutego. 21-letnia Libby udała się wtedy do pubu, aby spotkać się ze znajomymi. Świętowali w najlepsze i alkohol lał się strumieniami. W pewnym momencie dziewczyna zorientowała się, że jest zbyt pijana, aby dalej dobrze się bawić, więc zamówiła taksówkę i kazała kierowcy zawieźć się do domu. Zamiast jednak wejść od razu do środka, postanowiła chwilę ochłonąć na ławce przed domem. To tam po raz ostatni zarejestrowano ją na kamerach miejskiego monitoringu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po chwili przyjechało po nią kolejne auto. To właśnie nim jechał Paweł R. Zaprosił pijaną dziewczynę do środka, a ona z jakiegoś powodu postanowiła się na to zgodzić. Nie wiadomo dokładnie, co się stało potem, ale zrozpaczona rodzina szukała Libby przez kolejne siedem tygodniu. Dopiero po upływie prawie dwóch miesięcy jej ciało znaleziono na dnie estuarium Humber.

Śledczy pracowali nad sprawą miesiącami, aby móc oskarżyć rzeźnika o zabójstwo

Kolejne miesiące zajęło śledczym zbieranie materiału dowodowego oraz przeprowadzenie odpowiednich badań. Dopiero ostatnio, już po pogrzebie Libby, który miał miejsce 3 października, mogli postawić zarzuty 25-letniemu Pawłowi R. Mężczyzna został zatrzymany przez policję w sierpniu, ale do tej pory brakowało twardych dowodów na jego winę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać

2. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz

Nie wiadomo, co popchnęło mężczyznę do tak brutalnego czynu. Przeraża też to, że sam miał żonę i dwójkę dzieci. Teraz poniesie konsekwencje tego, co zrobił, według brytyjskiej litery prawa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz meble jeszcze z PRL? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mogą być warte FORTUNĘ
  2. Zapłakana 6-latka wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Gdy kobieta go przeczytała, zrobiło jej się ciemno przed oczami
  3. Wszyscy rozsmakują się w kotletach schabowych z niespodziewanym dodatkiem. Mała rzecz, a tworzy najsmaczniejsze danie
  4. Ważne ostrzeżenie na Wszystkich Świętych. Wielu Polaków nie będzie zadowolonych
  5. Mama z przyjacielem zmasakrowała 8-miesięczną córeczkę. Leżała w kałuży krwi, kiedy pielęgniarka ją zobaczyła, zemdlała z przerażenia

źródło: rmf24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News