Tomasz Ł. zgwałcił 5-latka, mimo że jeździ na wózku inwalidzkim. Wszystko nagrał na telefon

Tomasz Ł. zgwałcił 5-latka, mimo że jeździ na wózku inwalidzkim. Wszystko nagrał na telefon Źródło: unsplash/Nikolai Voelcker/

Gwałt, którego się dopuścił, mrozi krew w żyłach, a wiadomość, że wszystko nagrał, po prostu odbiera mowę. Jego sprawą zajęła się już prokuratura i to, jak podają media, nie w jednym mieście, a w dwóch.

Za gwałt na 5-latku poniesie konsekwencje, jednak przez jego problemy zdrowotne, trudno jest znaleźć odpowiedź na pytanie, kiedy to nastąpi i jak surowy okaże się sąd. W czasie prowadzenia śledztwa odkryto nowe, równie szokujące fakty, które mogą odwlec w czasie proces. Wygląda zatem na to, że do finału nie dojdzie tak szybko, jak można by się spodziewać. 

Zgwałcił 5-latka, mimo że jeździ na wózku inwalidzkim. To nie był jego jedyny gwałt? 

Obecnie 29-letni Tomasz Ł. w 2016 roku wpadł w sidła policji, która odkryła, że mężczyzna nie tylko zgwałcił 5-letniego chłopca, ale również nagrał wszystko telefonem komórkowym, a ohydnym filmikiem dzielił się ze znajomym. Sprawca został zatrzymany, jednak osadzenie go w areszcie nie było najprostszym zadaniem, bowiem choruje na stwardnienie rozsiane i porusza się na wózku inwalidzkim. 

Śledczy ustalili wówczas, że mężczyzna miał akurat przerwę w odbywaniu kary za podobne czyny, gdy jego stan zdrowia nagle się pogorszył i to właśnie w czasie przerwy dopadł 5-latka, którym się opiekował. Prokuratura nie mogła jednak znaleźć więzienia, w którym Tomasz Ł. mógłby nie tylko dokończyć karę, ale również odbyć kolejną, a wszystko z powodu jego niepełnosprawności. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy Tomasz Ł. za wszystko odpowie? 

Dopiero w 2017 roku sprawca po raz kolejny trafił za kratki. Mimo to nie doszło do znaczącego przełomu w sprawie gwałtu na 5-latku, co oznacza, że za ohydny czyn mężczyzna nadal nie poniósł konsekwencji. Jak podaje portal Fakt, dopiero 25 października tego roku ruszył proces, który najprawdopodobniej w końcu zakończy się decyzją sądu, a nazwisko sprawcy widniało wówczas na wokandach w dwóch miastach - Świdnicy i Łodzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Ponieważ mężczyzna opuściłby areszt 6 listopada, a do tego czasu wyrok jeszcze by nie zapadł, zapadła decyzja o przedłużeniu aresztu do stycznia przyszłego roku. Ten czas spędzi na oddziale szpitalnego więzienia w Gdańsku. Wciąż jednak nie jest pewne, jakie dokładnie czekają go konsekwencje za gwałt na chłopcu oraz gdzie dokładnie odbędzie swoją karę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Auchan PRZEJMUJE sklepy konkurenta. Sieć chce podbić polski rynek
  2. Legendarna polska aktorka rzuciła karierę dla miłości. Później zginęła w TRAGICZNYM wypadku
  3. Niesamowita, długo ukrywana przed mediami wiadomość! Już jest po porodzie, Michał Szpak w euforii, jego rodzina właśnie się powiększyła
  4. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie
  5. Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja siostry Łucji nt. przyszłości Polski ścina z nóg

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News