Urodziła własnemu ojcu szóstkę dzieci. Odrażająca zbrodnia, jej koszmar trwał 20 lat

Urodziła własnemu ojcu szóstkę dzieci. Odrażająca zbrodnia, jej koszmar trwał 20 lat Źródło: .

Gwałt na córce doprowadził do narodzin sześciorga dzieci. Rodzinny dramat trwał przez 20 lat, a skrzywdzona córka urodziła własnemu tacie 6 dzieci. Oprawca stanął przed sądem.

Gwałt, którego dokonał na swojej córce Walijczyk, nie było najgorszą rzeczą na jaką naraził swoje dziecko. Ojciec po wielokrotnych gwałtach doprowadził do narodzin sześciorga dzieci.

Wyrodny ojciec gwałcił córkę

- Przeprowadził coś w rodzaju prania mózgu. Chciał przejąć kontrolę nad ich umysłami i sprawić, żeby one same chciały uprawiać z nim seks. Stworzył rodzaj fałszywego świata, uważał się za wielkiego mistyka. Kontrola nad córkami sprawiała, że osiągał satysfakcję seksualną - stwierdził prokurator. 

Na potrzebę sprawy sądowej, przeprowadzone zostały testy DNA. Potwierdziły one, że jest ojcem przynajmniej sześciorga dzieci urodzonych przez własną córkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Te obrzydliwe akty przemocy seksualnej zostały popełnione przez osobę, która miała chronić ofiary i opiekować się nimi. To były jego dzieci. Zamiast tego mężczyzna zaspokajał się seksualnie kosztem swoich córek - padło z ust pracownika prokuratury.

Gwałt nie był niczym złym

Mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów, jak sam twierdzi, nie zrobił nic złego. Zaprzecza słowom prokuratury. Tłumaczy się tym, że jego córka sama się godziła na kontakt seksualny, a wręcz go do niego zmuszała.

- Od 40 lat zajmuje się sprawami karnymi jako adwokat czy sędzia. Muszę jednak przyznać, że jest to zdecydowanie najbardziej obrzydliwa i odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia w całej swojej karierze - powiedział sędzia, który prowadzi sprawę.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Sąd uznał go winnym popełnienia zarzucanych mu czynów, a mężczyzna nawet słuchając wyroku nie okazał emocji. Wydawał się być nieobecny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków 
  2. Legendarna polska aktorka rzuciła karierę dla miłości. Później zginęła w TRAGICZNYM wypadku
  3. Niesamowita, długo ukrywana przed mediami wiadomość! Już jest po porodzie, Michał Szpak w euforii, jego rodzina właśnie się powiększyła
  4. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie
  5. Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja siostry Łucji nt. przyszłości Polski ścina z nóg
  6.  

źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News