Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec

Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec Źródło: Pixabay / StockSnap

Gwałt został surowo ukarany przez sąd. Dwóch włoskich studentów napadło na młoda kobietę. Wszystko nagrali telefonem komórkowym, a to co zrobili na końcu filmu jest szokujące.

Gwałt nagrali telefonem komórkowym. Oprawcy byli wyjątkowo dumni z wykorzystania 23-letniej kobiety. Za swój czyn odpowiedzieli przed sądem, a jednym z dowodów było przerażające nagranie z napaści. To, co mężczyźni zrobili na koniec filmu, zszokowało wszystkich.

Gwałt nagrali telefonem, byli dumni z tego, co zrobili

25-letni Ferdinando Orlando i 26-letni Lorenzo Costanzo przyjechali do Anglii na wymianę językową. Włoscy studenci zainteresowani byli jednak zupełnie inną formą spędzania czasu. W klubie Toy Room w centrum Londynu wspólnie upili przypadkowo poznaną młodszą kobietę, po czym zaciągnęli ją do pomieszczenia dla pracowników lokalu i brutalnie zgwałcili.

Całe zajście studenci udokumentowali telefonem komórkowym. Na nagraniu z kamery widać było, że młodzi mężczyźni są wyjątkowo zadowoleni z czynu, który właśnie popełnili. Są radośni i skorzy do żartów. Na sam koniec przybili sobie nawet piątkę. Ich zachowanie oburzyło wszystkich.

Gwałt zgłosiła ofiara. Był na tyle brutalny, że 23-latka musiała przejść operację

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zgwałcona 23-latka zgłosiła wszystko na policję. Ofiara zapamiętała ogromny ból, który sprawiał jej problem przy poruszaniu się. Dziewczyna w skutek brutalnego gwałtu musiała zgłosić się do szpitala i przejść operację. Mężczyźni zostali szybko zatrzymani, okazało się, że nie tylko oni nagrali całe zajście. Zbrodnię zarejestrowała również kamera z monitoringu klubu.

– Nie wiem, czy kiedykolwiek będziemy wiedzieć, co działo się w ich umysłach. Czy zrobili to, ponieważ myśleli, że wyjdzie im to na sucho czy też sądzili, że ich ofiara była zbyt pijana, żeby ich pamiętać – powiedziała prowadząca śledztwo sierżant Rebecca Woodsford.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To wprost nie do uwierzenia, można już tylko płakać

2. Zdjęcie odbiera mowę. Tak wygląda grób Leona Niemczyka tuż przed 13 rocznicą śmierci

Mężczyźni zostali uznani za winnych i usłyszeli wyrok skazujący z ust sędziego Giles Curtis-Raleigha. Najbliższe 7,5 roku spędzą za kratkami. Skrzywdzona kobieta wciąż nie może zrozumieć ich wyjątkowo okrutnego zachowania.

- Naprawdę nie rozumiem, jak dwoje ludzi może zachowywać się tak zwierzęco wobec innej osoby oraz uważać to za zabawne – powiedziała 23-letnia ofiara.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Byłej żonie Marcinkiewicza puściły wszystkie nerwy. Nagle ujawniła koszmar gorszy niż jej małżeństwo
  2. Gigantyczne oszustwo na tysiącach Polaków. Pod żadnym pozorem nie rób jednej rzeczy, bo możesz stracić ogromne pieniądze
  3. Seria dramatycznych nocnych akcji ratunkowych w polskich miejscowościach. Informacje są tragiczne
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News