Gwałcił swoją 4-tygodniową córeczkę, połamał jej 45 kości. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Gwałcił swoją 4-tygodniową córeczkę, połamał jej 45 kości. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Unsplash/ Sergiu Vălenaș

Gwałt to wyjątkowo okrutne przestępstwo, a gdy jego ofiarą pada dziecko - wstrząsa jeszcze mocniej. W tym przypadku doszło do wyjątkowo okrutnej zbrodni. Ojciec gwałcił 4-tygodniową córeczkę.

Gwałt, którego sprawcą był 27-letni Patricio Medina z Teksasu, to wyjątkowo brutalna zbrodnia. Człowiek ten wykorzystał seksualnie swoją córeczkę, która miała zaledwie 4 tygodnie. Zwyrodnialec odpowie za swoje czyny. Dostał największy możliwy wyrok.

Gwałt na niemowlęciu. Bestia aresztowana

Ta wstrząsająca zbrodnia jest trudna do wyobrażenia. 27-letni ojciec zgwałcił 4-miesięczne dziecko. Doznało ono rozległych obrażeń, mężczyzna złamał dziewczynce 45 kości. 

Obrażenia odkryła pielęgniarka środowiskowa, która składała w domu Mediny rutynową kontrolę. Gdy uświadomiła sobie, czego jest świadkiem, przerażona zawiadomiła policję. Zwyrodniały ojciec został aresztowany. Podczas procesu nie zaprzeczał swojej winie, tłumaczył się tylko amfetaminą. 

Najwyższy możliwy wyrok. Ojciec skazany na ponad 200 lat

Nie było wątpliwości, że Medina zostanie skazany. Proces w tej wstrząsającej sprawie był formalnością, pozostawało pytanie, jaką karę otrzyma mężczyzna. Ostatecznie uznano go winnym wszystkich stawianych zarzutów i skazano na 244 lata pozbawienia wolności. Matka dziewczynki otrzymała karę 4 lat więzienia za przyczynienie się do zagrożenia życia dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak mówiła podczas procesu prokurator Gabrielle Massey, jedną z przerażających rzeczy w tej sprawie był fakt, że nikt nie podejrzewał, iż w domu Mediny dzieją się tak potworne rzeczy. Kobieta przyznała, że w zeznaniach sąsiadów powtarzały się opinie, że jest to normalna rodzina i nikt nie dostrzegł nic niepokojącego.

- Wszyscy odetchnęliśmy z ulgą i cieszymy się, że to dziecko i inne dzieci, które mogłyby mieć kontakt z tym zwyrodnialcem, będą bezpieczne - powiedziała pani prokurator.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Sama dziewczynka, mimo ciężkich obrażeń, przeżyła. Fizycznie nic jej już nie dolega, lecz niewykluczone, że tak potworne przeżycie odbije się na jej psychice.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Mąż Alicji zginął w wypadku samochodowym, jadąc z kochanką. Gdy na szpitalnym łóżku zobaczyła nieprzytomną siostrę, prawie zemdlała
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: Topniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News