Zgłosiła gwałt zbiorowy przez 12 mężczyzn. Teraz grozi jej więzienie, prawda okazała się porażająca

Zgłosiła gwałt zbiorowy przez 12 mężczyzn. Teraz grozi jej więzienie, prawda okazała się porażająca Źródło: pixabay.com/TryJimmy/

Gwałt przeżyła na własnej skórze i wie, co to piekło - tak mówiła jeszcze w lipcu. 19-latkę miało wykorzystać aż 12 mężczyzn. Okazuje się, że to nie oni trafią do więzienia, lecz ona, co ma się wydarzyć już niedługo.

Brutalny gwałt został uwieczniony na telefonie komórkowym. Nagranie miało być dowodem, które wraz z zeznaniami pogrążyłoby 12 mężczyzn. Prawda jest bardziej okrutna, dziewczyna myślała, że ujdzie jej to na sucho.

Nastolatka miała zostać brutalnie zgwałcona przez 12 mężczyzn

Kobieta, która na tę chwilę ze względów bezpieczeństwa przedstawia się imieniem Jenny, wpadła w naprawdę koszmarne tarapaty. O 19-latce zaczęło być głośno w lipcu tego roku, kiedy nagłośniła w mediach sprawę brutalnego gwałtu. Dziś wszystko obróciło się przeciwko niej - to nie jej oprawcy staną przed sądem, lecz ona sama usłyszała już zarzuty.

Nastolatka w lipcu przebywała na Cyprze. Zatrzymała się w hotelu Ayia Napa. To właśnie w tej lokalizacji miało dojść do brutalnych wydarzeń - 19-latkę miało zgwałcić aż 12 mężczyzn. Dowodem na to zdarzenie miał być filmik nagrany telefonem. Dziewczyna po wizycie na policji i złożeniu zeznań szybko dowiedziała się, że zatrzymano kilkunastu mężczyzn pochodzenia izraelskiego, w tym nastolatków młodszych od niej.

Gwałt okazał się być fałszem. Podała niesamowite wytłumaczenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka dni po złożeniu oficjalnych zeznań, nastolatka się z nich po prostu wycofała. Mówiła, że policja ją zmusiła do takich działań, ponieważ podali jej już gotowy papier do podpisania. Oskarżeni o gwałt Izraelczycy zostali wypuszczeni z aresztu. Nastolatka cały lipiec przebywała na Cyprze, a kiedy wycofała zeznania w sierpniu, skonfiskowano jej paszport i założono sprawę o składanie fałszywych zeznań. Okazało się, że gwałtu w ogóle nie było, po prostu wstydziła się swojego rozrywkowego stylu życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekło zdjęcie ślubne Anny i Bronisława Komorowskich. Uroda młodej Anny zwala z nóg
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

19-latka przyznała się, że znalazła się na imprezie, gdzie było bardzo dużo alkoholu. Ona również piła, lecz żaden gwałt nie miał miejsca. Uprawiała po prostu seks zbiorowy za jej zgodą, a wyczyny zostały utrwalone telefonami komórkowymi. Dziewczyna wstydziła się swoich wybryków, dlatego oskarżyła chłopaków o gwałt. Teraz grozi jej nawet rok pobytu w więzieniu. Czeka ją jeszcze złożenie zeznań w sądzie, a rozprawa jest zaplanowana na 30 grudnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News